Honda CBR 600F (1996)

Vlastník klain
Vloženo 28.3.2011
Aktualizováno 28.3.2011

Byla to má třetí motorka - Honda CBR 600F, r.v. 1996, modré barvy.

Nikdy jsem si neměl sedat na silnější motorku, protože mě to stále víc a víc lákalo, abych si jí taky pořídil. Na češ taky došlo. Na těchto stránkách v sekci bazar, jsem objevil cestovní hondičku, kterou jsem si taky na podzim roku 2005 z Olomouce přivezl domů. Ve své výbavě měla navíc cestovnější plexi a laděný výfuk. Bez zkušeností jízdy na větším motocyklu jsem udělal na jedné z prvních projížděk chybu. Nezvládl jsem ve větší rychlosti zatáčku a poslal motorku pod svodidla. Pak následovalo pár kotrmelců po cestě a bylo vymalováno. Oprava mě tehdy vyšla pod dvacet tisíc, bohužel každá sranda něco stojí. Po opravě jsem přemýšlel, zda si ještě na ní vůbec sednu, ale touha jezdit, byla silnější Jezdil jsem na ní, co to jen šlo, abych posbíral zkušenosti a pak jsme se spřátelili. Jenže došlo i na svezení baťůžku a najednou ejhle, výkon mi nějak nedostačoval. Což vedlo k tomu, abych se s motorkou rozloučil a pořídil si silnější. Tehdy si pro ní přijel mladý klučina někde z čech a na podzim roku 2006 si odvezl mou největší radost.

Abby
Abby napsal 07.04.11 v 17:42