Honda CBR 1000RR Fireblade (2009)

Vlastník Hansell
Vloženo 27.3.2011
Aktualizováno 9.1.2013

Co říct, prostě Fireblade, zatím skoro v sérii, koupen pro radost. Skoro nová, teprve před druhým servisem v 10ti tis. km.

První dojmy - Prostě Honda, sterilní překoňovaná japonská jebka! Motorka postrádá takovou tu surovost, kterou mám rád a chyběla mi tam! Byl to pro mě krok vedle, chtěl jsem zkusit po letech moderního japonce, ale nepovedlo se to. Hondu já prostě asi milovat nikdy nebudu a můžu slíbit, že si Hondu už nekoupím... moje antipatie je ve finálním stádiu. :-D

Nějak jsem se úplně nedokázal s motorkou zžít, ačkoliv je to Honda a 90% populace by se se mnou přelo, motorka je dobrá, pohodlná, ale prostě tam něco chybí. Po letech na naháčích jsem si asi odvykl a postrádal jsem u téhle motorky takovou tu pomyslnou hranici co už je moc. Zpočátku se mi líbila, ale časem, abych se na ní už nemusel koukat, tak jsem ji v Brně na dromu preventivně vykunil. Nebyla to bycha stroje, ale moje, prostě mezičlánku. V zatáčce mi uteklo přední kolo a motorka šla jen na plasty a oprava by nebyla až tak nákladná. Přes to můj zájem o Hondu klesl a s radostí jsem ji pustil dál.

PRODÁNO!

Daff4
Daff4 napsal 30.08.11 v 10:34

Tak pro tohle mám slabost, za 10b.

prusles

Vitaj v klube Fireblade Bez debat jasných 10b

Hondza
Hondza napsal 07.04.11 v 10:57

Pěkná - ať slouží!
Třeba se někdy potkáme na cestách v okolí Prahy

Hansell
Hansell napsal 04.04.11 v 10:09

GRASSEL> no spolehlivost je OK, jen u cca 1500ks Fárošů 2008ček mělo problémy se spojkou a vadné pístní kroužky, že žerou olej... údajně se mělo jednat a špatnou várku a neduhy by měly být odstraňovány Hondou zdarma. 09ky a vejš jsou snad už vpohodě.