Suzuki DL 1000 V-Strom (2003)

Vlastník iman
Vloženo 20.3.2011
Aktualizováno 20.3.2011

Túto mašinku som už predal. Pohodlná, spoľahlivá, rýchla a ozaj zábavná..Vynikajúca spoločníčka pre krátke výlety ale aj medzikontinentálne lety. Iba človek musí naozaj kúpiť od človeka, ktorý má k motorke vzťah a nie od predajcu čo iba stiahne km .

Maximálna spokojnosť. Nenechala ma nikde má prijatelnú spotrebu aj pri svižnej jazde pohodlný posed a iste si ju ete raz kúpim.To hovorí za všetko.Aj keď poškulujem po novej Multistrade. Jediné čo nechápem je že niekto neustále špekuluje o nejakých prihlúplych emisných normách a prečo výrobcovia v prípade niektorých úspešne sa predávajúcich modeloch ukončia výrobu a nahradia to spravidla nejakým shitom. Na tejto motorke bolo treba naozaj doladiť resp. vylepšiť iba par detailov ale najma prednú vidlicu a vymeniť resp. prepracovať brzdy. Potom by to bola v danej cenovej kategórií uplne super mašinka a ani by ma nenapadlo pozerať sa po niečom inom. Bohužiaľ toto sú veci ktoré neovplyvním a nie je to iba tým, že nehovorím po Japonsky

WhiteS
WhiteS napsal 20.03.11 v 11:44

Velice pěkný cesťák v super stavu! Jasných 10 bodů - krásná. Jen pohodové zážitky v sedle, krásnou sezónu 2011 a vždy bezpečný návrat domů , Whites

KAMATA
KAMATA napsal 20.03.11 v 11:08

Susedko.V-Storm je naozaj kus dobrej masinky,a zasluzi si 10b.Dufam,ze pri dalsej kupe dopadnes lepsie,ako u predajcu,ktory len stiahne km a zhrabne peniaze.