Honda VTX 1800 (2003)

Vlastník milan53
Vloženo 13.2.2011
Aktualizováno 22.11.2014

Blesková láska. Šel jsem se na ni podívat jen ze slušnosti - a bylo vymalováno. Mám ji od 2.února 2011.

První dojmy - Pohodlný posaz, dobře se vede a ten krouťák...

Motorku bych doporučil pro - Aspoň průměrně fyzicky zdatný jedinec. Je to macík.

Doplňky na motorce - plexi, brašny, rolka, nosič s opěrkou spolujezdce

Po dvou letech ježdění jsem maximálně spokojenej. Velice pohodlné sezení a to i pro spolujezdce. Jelikož jsem dal plexi (ona o něm ani neví) netahá mi to za ruce, takže i delší cesty O.K. Když jsem byl sám na dálnici dal jsem 195, ale už jsem ztrácel periferní vidění (jezdím málo) tak jsem dál nešel. Ona by šla. V zatáčkách s malým poloměrem se musí hlídat. Když se správně nenaklopí na začátku, tak vzhledem ke svojí váze se docela vzpouzí korekcím. Ale jde to bez problému dorovnat i drobnou změnou rychlosti. Na našich miniaturních kruhových objezdech to je někdy honička. Rozhodně nelze ji mít před rozjezdem mírně naklopenou. Vzhledem k její váze není šance ji v klidu naklopit a nepadnout, musím se rozject rovně a pak ji zaklopit a hlavně nezpomalit.

Vřele doporučuji aspoň průměrně zdatným jedincům, ten pocit, když za ní vemete a ona nekompromisně vyrazí ... no paráda. Hlavně tu opěrku pro spolujezdce.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 27.05.13 v 17:20 10b.

nádherná leštěnka gratulejšn

stanley
stanley napsal 23.10.11 v 21:48

MAJKL.2005
MAJKL.2005 napsal 19.02.11 v 20:40

Úžasný kladivo, ať slouží, tiše závidím Máš to za desítku

mišák93
mišák93 napsal 15.02.11 v 15:58

nádherná hondička deset bodů to jistí

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 13.02.11 v 18:30