Yamaha SRV 250 (1992)

Vlastník jendos22
Vloženo 8.2.2011
Aktualizováno 28.3.2017

Nádherný Youngtimer, lehký, klasický bike...2V do Vé...je na ní poznat že má 50tisíc za sebou ale šlape pořád, udělat výfuky a je zase jako zamlada. Po Hornetu je to krásná změna a další krok bude velké V ale min 1100 MG V 11

První dojmy - Je úplně hodobožová. Vezl jsem si ji domu napříč ČR v silném dešti a po dálnici, klasika láska na celý život. Neprodám :)

Japonka, která se do Evropy ani nedovážela, je to originální kousek a myslím že v republice jich bude tak 5. Na okresky, ideální...opravdu se mi líbí ta lehkost a štíhlost celé motorky. Má sice jen 20kW, ale ta radost v zatáčkách a měkkost tlumičů je něco po čem jsem ve skrytu duše toužil šlo by z ní udělat malé Café, ale myslím že je to škoda.

Březen 2017: konečně jsem se dokopal k tomu ji odvést na servis a nechat dát celou do pucu, lak, výfuky, vše bude nové a pěkné. :)
Hned jak bude foto přidám.

Vladimir
Vladimir napsal 14.03.15 v 12:22

Před lety jsem ji měl. Motor točil 10tis. Lehounká a moc pěkná. Dal jsem na ni Mková řídítka a pocit jak na starym závoďáku. Bohužel mě po čase trápila krburace. Fantastickej Japonskej model.

davaava
davaava napsal 04.11.13 v 19:44

Krásná, jsem po sobolmanovi druhý zájemce, v případě, že bys ji dával pryč.

sobolman napsal 11.09.13 v 17:11

sobolman
sobolman napsal 11.09.13 v 17:11 10b.

sobolman napsal 11.09.13 v 17:11

supr, moc hezka,10, kdyby mela jit z domu, napiš!