Suzuki DR 125 (1997)

Vlastník Paranoid
Vloženo 4.2.2011
Aktualizováno 4.2.2011

Moje první motorka (po Fechtlovi) Vzhledově moc pěkná, působí dojmem silné mašiny. Výkon je průměrný, táhne pěkně od spodu, ale maximálka nic moc. (max. 120Km/h) Je velice univerzální, jezdím po silnici, horších cestách i lesem. Mám ji rád!

Mám asi rok zkušeností, takže až něco sepíšu dám to sem ;) Zatím šlape jak hodinky, sem tam problém se startováním. Mě žere olej a nepatrně uchází zadní pneumatika. Motorka je naprosto univerzální, jak do města, do terénu a na horší cesty. Maximálně jsem najel 350km za jeden den a vůbec nic mě nebolelo. Nedávno jsem projel 110km v -8C, všude sníh, led .. naštěstí bez pádu, jen jsem přimrznul k mašině. Na naučení ideální ;) Doktůůrka doporučuju, naprosto univerzální. V 18-ti kupuju znova DR, ale 650! Ten stroj jsem si zamiloval.

Simonqa
Simonqa napsal 02.12.12 v 15:47

Ahoj Paranoid, mám DR - teprve krátce, chci poprosit o pomoc při zjišťování problému. Napiš mi pokud by to šlo. simoness@seznam.cz

Danec93
Danec93 napsal 12.03.12 v 21:10

Vyfuk z Raptora. Znam minuleho majitele At jezdi.

Petr.DR
Petr.DR napsal 14.02.11 v 21:01

Moc hezké DR-ko. za 10b

Paranoid
Paranoid napsal 06.02.11 v 03:48

Stím nemůžu souhlasit, ani kamarád s novám DR125SM 110 na rovince nedá Můj Doktůůrek na to opravdu néma, z důvodu drapáku a staří motoru (cca 60tis. km)

Daniel_cz
Daniel_cz napsal 05.02.11 v 23:02

Po rovince DR dávaj i 110.