Yamaha WR 125X (2010)

Vlastník FoReVeR22
Vloženo 3.2.2011
Aktualizováno 26.7.2011

Úžásný motard pro mladé jezdce Vzhled velké motorky.

Motorku mam od 4 měsíce 2010. Za tu dobu jsem najel 5800km. Zatím vše bez problému až na pár škrábanců. Je docela pohodlna pro řidiče ale spolujezdci si trochu stežovali že to s něma dost skáče. Výkon...no je to 125 nemužete čekat žádnou raketu z nuly na 100 to ma za 12s maximalka v techničaku je 105 km/h ale ja s tím jel 129 km/h. Brzdy jsou úžasné určitě by zvládly větší motorku. Ve předu jsou bremba. Zadní tlumič je stavitelný. Má vysoký posaz a tak naprosta většina stoji na špičkách ale vubec to nevadá... Je lehká(140kg) a má dobrou ovladatelnost. POužité pneumatiky drží jak přibite jak na suchém tak na mokrém asfaltu, ale na travě se skoro ani nerozjedete Momantálně uvažuji o koupi laděneho výfuku tak snad to vyjde a něco to pomůže...Tak asi před dvěma měsícy jsem koupil ladák leo vince zvuk je pěkný

Mate-s
Mate-s napsal 14.07.14 v 15:09

Když jsi tam dal z originální koncovky tu leo vince poznal jsi rozdíl ve výkonu nebo maximálce ? jinak hezký, mám tu samou do puntíku

bikerbobo

sedlon napsal 03.02.11 v 18:14

10b

istonbike
istonbike napsal 03.02.11 v 11:05

Super motárdek gumy jsou jasně na asfalt a laďák ti pomůže max. lepším zvukem máš to za 10b a přeju parádní zábavu v sedle