Yamaha FJR 1300 (2006)

Vlastník Musigo
Vloženo 7.1.2011
Aktualizováno 8.11.2011

Když budu počítat Simsona na kterém jsem v roce 1996 začínal, tak je to moje 7 motorka. A zatím max. spokojenost

Loni v červenci jsem ji pořídil z německa lehce jetou. To jsem měl ještě v garáži Bandit 650S, poslední model. Suzuki byla perfektní, hlavně ten motor nemá chybu. Na 650 tahně pěkně odspodu. Ale komfort při cestování ve dvou nic moc... a hlavně po FJRku jsem pokukoval už delší dobu.
Zatím jsem na něm odjel jen jednu rychlou dovolenou, když za 5 dní jsme najeli po Rakousku, Itálii(Stelvio apod.)2300km a nějaké ty výlety po Čechách a Německém příhraničí.
Když budu srovnávat s předchozím - Banditem. Byl hravější,lehčí, obratnější. U Fjrka se mi líbí ten mohutný zátah motoru, kardan, ochrana proti větru...a hlavně boční kufry ve standardu... a ikdyž v testech píší, topí(není to tak hrozný), láme se do zatáček(ano ale musíte mít ojeté pneu), jinak se chová zcela neutrálně. A na vyjíždkách ve dvou, skoro nevíte, že za sebou někoho máte. Výkonu je stále dost a dost.

Já bych řekl, že zařazení této motorky do kategorie Sportovně cestovní ji naprosto vystihuje.

Poznatek - Pirelli Angel ST, super volba. Mohu jen doporučit.

Piwell
Piwell napsal 03.05.13 v 17:56