Kawasaki ZX-6R Ninja (1999)

Vlastník Romulus
Vloženo 21.7.2005
Aktualizováno 13.2.2008

21.5.2005 jsem si jí přivezl z Olomouce. Hned první den jsem na ní najel 530Km a to převážně po "rychlostních silnicích" jestli se tomu u nás tak dá říkat. Je dobřew ovladatelná, brzdy brzdí. Není to voňavka, ale v pohodě.

Další info: Prodáno

johnnys
johnnys napsal 18.09.07 v 00:21

super moto, zxr je zxr

napsal 26.07.05 v 21:08

To boužel nemám, ale taky bych ho potřeboval. Já teď řeším maximálně sjetý pneumatiky... ty slicky se sjížděj hrozně rychle..a super drží

Romulus
Romulus napsal 24.07.05 v 22:13

Čus, do Chlumce se zatím nechystám. Momentálně řešim blikající kontrolku oleje, jestli to nebude olejem, tak je to pěkně v hajzlu, o čem jsem přesvědčen, takže na srazy bohužel nemám zatim pomyšlení. O tom víkendu budu stejně makat. Ale když bude Kawa Ok, tak se chci co nejdřív ukázat v motojeskyních. Nemáš náhodou nějakej manuál na ten náš stroj?

napsal 24.07.05 v 19:49

Zdar nechystáš se do Chlumce? Mám taky zx6r.

Romulus
Romulus napsal 21.07.05 v 23:34

Čuz kluci,<br />
díky za uvítání v klubu. Jsem v něm fakt rád, Ninja mě opravdu nadchla a to okamžitě! Jen doufám, že při mém štěstí měla vždy dobrou péči a nic se mi s ní nestane. Jinak děkuju za upozornění na Pekelné doly, prý ještě před čtyřmi dny bylo na netu, že jsou zavřené. Ale vem to čert, jsou OTEVŘENÉ a tak mě tam brzo čekejte!!! ))))