Dirtbike & Pitbike Pitbikes (2010)

Vlastník Milunie
Vloženo 2.1.2011
Aktualizováno 20.3.2011

Apollo AGB-37CFR. Tento malý draveček mě bude provázet prvními kilometry po cestách necestách bez asfaltového koberce. Sice jen 125 ccm, ale jiste i tak vyjede každý kopec!

Tak zatím žádné zkušenosti ještě nemám, neboť jsem jí domů přivezla 2.ledna a všade kolem je led, tak jsem s ní nechtěla hnedle plácnout. Ujela jsem jen pár metrů s nohama na zemi aby jí nebylo v garáži smutno. Je taková akorát, řekla bych. Prvně jsem ji naživo viděla, až když jsme ho byli koupit, a mile mě potěšila výška sedla. Prodejce nám jí pěkně vychválil a varoval nás před několika málo slabinami, tak jsem zvědavá jak mi bude sloužit. Až něco ujedu, tak přidám další dojmy a zkušenosti.

Tak už mam po první větší vyjížďce! Člověk si musí trochu zvyknout na to, jak se pod ním Piťoun v terénu mrská, ale kvalitní drapáky skoro každej smyk fakt udržej.
Jednička krátká, dvojka je taky hooodně silná, takže není problém se na ní i rozjíždět, trojka tak 50 km/h a čtyřka tak 70 km/h, což už je v terénu docela rychlý. Ještě to bude chtít přikoupit tachometr, aby byl přehled.
Další takdovej nezvyk je absence zdrdcátek, když už člověk musí jet chvilku po silnici. Ale ty se asi přidávat nebudou.

drippera
drippera napsal 08.05.11 v 21:51

A proč ne. Někteří na tom jezdí i "Dakar" že jo.

MichalCR
MichalCR napsal 31.03.11 v 11:23

na blbnutí dobre taky jsem jí mněl

FildaX
FildaX napsal 12.01.11 v 16:57