Kawasaki KLR 650 (1997)

Vlastník sadnes
Vloženo 30.12.2010
Aktualizováno 24.10.2014

Zdarec borci,tak jsem konečně začal jezdit. Dobrej tahoun. Žádná závodnička ale na skákání mezi polnačkou a silnicí OK.

První dojmy - Na první svezení dobrý zátah,po prvních jízdách taková pohodlná máša žádná divočina.Houpačka na výlet po cestách necestách.Pohodlná i pro větší postavy .Dá se i enduro výlet ,ale zoraný pole nic moc.Měl jsem co dělat abych to zmákl.Lesíček a nějaká ta polňačka v poho .Jeli jsme i dva na motorce cca 250km a s přestávkou to celkem ušlo.Jenom jsem si zobl s opravama. nikdy nevěřte NA značkový servis kawasaki?V Třebíči???dddííík.hlavn za prázdnou peněženku a hodně nervu.

[[/p] Zkušenoti zatím moc nemám protože se od tý doby pořád něco sere.Je po kompletním go vrchu motoru píst,kroužky,ventyly,rozvody,napínáky ,...Má v karbecu vyklepaný šoupátko a strašně blbě startuje.Předchozí majitel(é)byli asi hovada.Přes zimu ji doufám dám do kupi a na jaře napíšu ty pozitýva,strašně mně sere když píšete jaká je to pohoda jí mít.Vždyt je tak krásná!!!

Přes zimu pár oprav a uprav a mašima naskočila na první otočení i na starej karbec .V Srpnu jsem konečně sehnal novej
do tý doby bylo ale vše celkem ok i dovču jsem na ní dal cca1000 km.Jen huř startovala.Přehodil jsem je a je to daleko lepší.Čekám na kluky jak nekam vyrazíme abych ji trochu prubl.
po další opravě v Třebíči po ujetí cca 1500km se přetrhl rozvod a rozmlátil motor.
[p]Jenom jsem si zobl s opravama. NIKDY NEVĚŘTE NA ZNAČKOVÝ SERVIS KAWASAKI?V Třebíči???dddííík.hlavně za prázdnou peněženku a hodně nervů

HNF
HNF napsal 13.04.14 v 12:38 10b.

ještě body stopro 10b za hezkou práci a výsledek

HNF
HNF napsal 13.04.14 v 12:36

Moc pěknej kousek Čet sem co jsi měl za trápení fakt škoda, že někerý lidi na to vyloženě se..u.
Přitom tyhle mašiny snesou hodně. Tak hodně šťastnejch km v sedle

endur
endur napsal 14.04.11 v 18:30

Moc pěkná máša,přeji moc báječných kilometrů i když počasí zatím bída.

sadnes
sadnes napsal 02.01.11 v 21:32

dík za utěchu doufám že to bude OK.

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 01.01.11 v 09:37

Motorka je to pěkná ale záleží kdo na ni jezdil...10b.