V.D.O. Moto Genesis 125 (2007)

Vlastník G.rider
Vloženo 22.12.2010
Aktualizováno 8.3.2013

je to parádní pohodový motard;) naučil mě spoustu zkušeností sem s ním více než spokojen nikdy mě nenechal=)

První dojmy - fakt to neni zlý akorát u toho originálu mi vadí ty plasty jinak sem si na ní celkem rychle zvyk ale vyvážení bych určitě neřadil k nejlepším ale nic na co by se muselo dlouho zvykat a když při koupi nebudete šetřit na pneu tak to bude ještě lepší ( ty originály byli hrozný )

moto zakoupeno 4.3.2009 v jiromoto na bílku stav tachometru při koupi byl 2 520km předchozí majitel byl nejaký ING. takže moto nebylo ani zajeté. Když sem to dostal do rukou tak začaly těžký časy pro motor ..doposud byl takový neohrabaný nezajetý a netahal asi po 3 tisících km vytáčení motoru se to ale už zpravilo začal to být správný "jednobuch" =) bez oprav sem jezdil až někdy do 10Tkm potom nastal fatální problém v podobě praské kyvné vydlice na pravém ložisku při důkladnějším prozkoumání byla nalezena příčina-bublinka ve sváru=/ koupena nová vydlice a vesele se jezdí dále=) tachometr právě hlásí stav 19 340km a jezdí pořád bez problémů stačí normální údržba v podobě dolévání a pravidelné výměny oleje a napínání řetězu ..je to prostě radost se na tom svést;) tuto motorku bych doporučil bez obav každému =) ---přidané nové foto ze zimní přestavby ..(krom vzhledu také o milimetr snížená hlava , vyleštěné kanály, trošku víc sem si pohrál i s karburátorem a rychlejší řetězová sada- v předu 16z a rozeta 45z
ROZSAH KVALTŮ po úpravě
1: 35-50
2: 45-75
3: 65-100
4: 80-120
5: 90- a to nvm protože je tacho jen do 140 =/ ale cca 160 víc to snad nebylo;)
jediná (ne)výhoda celé úpravy je že motor nedokáže udržet kontstantní otáčky v nízké rychlosti (pořád vynechává) ale jakmile se mu dopřeje otáček tak to je spokojenost=)
pokud by někdo snad chtěl poradit s úpravou tak neváhejte a optejte se;)
jinak CELÁ ÚPRAVA MĚ VYŠLA NA 850,- to jen pro ty rejpaly co pořád hlásaj že do toho zbytečně rvu prachy !

G.rider
G.rider napsal 21.07.13 v 09:10

děkuju

JEZDECnamopedu
JEZDECnamopedu napsal 12.06.13 v 00:09 10b.

Vypadá to fakt dobře

davidšmidák
davidšmidák napsal 18.02.13 v 19:44 10b.

G.rider
G.rider napsal 12.11.12 v 23:30

já taky netvrdím že to jezdí 140 -160 v origo stavu to si s tim člověk musí hodně vyhrát a musíš na to mít taky nějaký podmínky a trochu víc se zajímat o úpravy motorů a ladění ... jako takový ty děcka co koupí nějakej laďák , sportovní filtr a rozladěj karbec fakt žeru

perfekt
perfekt napsal 31.07.12 v 09:29

Motka pěkná
Ale tu rychlost 140 až 160 nemyslíš doufám vážně chtělo by to zjistit přes GPS a neklamat tady...