Aprilia RX 50 (2002)

Vlastník LukiasRIDER
Vloženo 11.11.2010
Aktualizováno 10.12.2020

edit 2020: Když to po těch letech po sobě čtu, směju se a trochu stydím zároveň :)

Jsem nedočkavej člověk a hend v 15 jsem si udělal řidiák na AM a jediny co nějak šlo byla Aprilia RX 50 a za tech 2000 šnečích kilometrů se moc nevyplatila a tak bych t

První dojmy - blablablablablablablablablabla blablablablablablablablablabla vblablablablablablablablablabl ablablablablablablablablablabl ablablablablablablablablablabl ablablablablablablablablablabl ablablablablablablablablablabl ablablablablablablablablablabl ablablablablablabla

Já jsem docela ras a podle zdvyhů tlumičů a celkově podvozku by si spusta lidí(i já) řeklo že je to hardcore offroad, ale opak je pravdou.Poznal jsem to hned po prvních skocích, že v zadu nějak mizej drátky :D naštěstí to výplet (dvakrát :D) vyřešil.Koupili jsem ji docela za levno na to že údajně šlo o r.v. 2004 a taky to bylo znát.Byla původem z Itálie a co si budeme povídat :D:D.Posralo se tam skoro všechno co se dalo od sotjánku přes tachometr až po motor(novej píst).A nějáký světaznalí Ital(ka) tam dal(a) :D otevřenej filtr a myslel si že to bude nazadní i na šestku ale opět, opak je pravdou :D akorát byl zasranej karbec a nevyužitej airbox a moc to nejelo :D.Neměl jsem ji nijak nakitovanou, nebyl tam laďák nic.Jela 70km/h někdy i 80 km/h byla jen obyčejně otevřená jinak by jela 45km/h.Asi takhle bych schrnul koupit ji jako novou nakitovanou a po GO všeho a za rok ji prodat za stejnou cenu jinak to opravdu nemá smysl.Ale to stejně po úspěšném splnění závěrečk na AM nikomu nevysvětlíte :D ps: fotka není moje v tom nadčení ze spolehlivosti jsem to nějak ani nestih a ty na prodej už jsem smazal.Doufám že nový majitel si ji užije aspoň z půlky jako já :D\r
\r
Ale když jsem ji prodávali byla celkem v kupě a abych jí jen nekřivdil na 50 byla docela technicky vymakaná.