Honda NSR 125R (2000)

Vlastník nakli
Vloženo 4.11.2010
Aktualizováno 30.5.2012

Výměna řetězovky a vypálení výfuku

Vloženo: 12.02.2011, Uskutečněno: 18.01.2011, Zhlédnuto: 5x

Nedávno jsem pujcil motorku na opravu svýmu kamaradovi, aby mi na ni vyměnil řetězovku, svěřil jsem se mu, že mám problém s výfukem, že mi přijde, že je až moc vě vnitř zasranej, tak jsem ji mu tam nechal, vypalil celej lauf vyměnil řetezovku. Pohůdka, rozhodl jsem se, že to musím ozkoušet, tak jsem teda vjel do města bylo hezky -2°C, svítilo sluníčko, policajti na každým rohu, ideální den. Vyjedu z kámošovo servisu a hned si rikam, kurva to to nejak rve. Nicmene zvuk pěknej zvonivej, až na blbě utažený plechy u vejfuku, který způsobovaly mírné vibrace. Natankovaní proběhlo v pohodě stejně jako cesta zpět, nicméně davu čumilů se prostě nezbavíte, 2 takt je 2 takt, ten už tichej nebude :D

• pouť

Už uběhlo téměř 700 km od doby co jsem sem psal naposledy. Nicméňě všechny moje výlety postrádali cosi, co by bylo zajímavé. Dnešek bylo standartní velikonoční pondělí. Ráno se vyspat, probudit ze včerejší akce (měl jsem

Typ: Dovolená
    Vloženo: 25.04.2011
    Uskutečněno: 25.04.2011
  • První start

Dnešek je můj osudový den se svým kámošem Honzou, zde Rockshock jsme se rozhhodli zprovoznit mého dvoukolového miláčka, nová baterka a svíčka nestartovala, po dlouhém uvažování, co to mohlo být, jsme se rozhodli, že je p

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.11.2010