Honda NSR 125R (2000)

Vlastník nakli
Vloženo 4.11.2010
Aktualizováno 30.5.2012

Vloženo: 05.11.2010, Uskutečněno: 05.11.2010, Stav tachometru: 37208 km, Zhlédnuto: 4x

Dnešek je můj osudový den se svým kámošem Honzou, zde Rockshock jsme se rozhhodli zprovoznit mého dvoukolového miláčka, nová baterka a svíčka nestartovala, po dlouhém uvažování, co to mohlo být, jsme se rozhodli, že je přechlastaná a rozhodli jsme se ji roztlačit, ovšem to by nebylo tak zajímavé, kdyby se tam k tomu nepřidal chytrý pán a začal mě strašit, že mám zasranej karbec apod. mno po 10 minutách roztlačování, kdy na to manuálně zručnější Honza sedl se povedlo a můj dvounohý miláček se nastartoval, ozval se krásný zvuk, byť mírně vykloktaný, co lze od motorky, která má najeto 37 000 km bez jediné opravy, krom výměny svíčky a baterky, lze čekat, poté nastala část autoškola, s motokou se mi nešlo rozject, fajn přiznám se nepatřím k typu řidičíům, kteří se na tom doslova narodili, takže asi po 10 minutách neuspěšných rozjezdů se mi mojí lásku povedlo rozjet a dostal jsem to tzv, do ruky, ale ona je ta spojka i dost špatná, prostě vytaháný bowden malý záběr, co nadělat :)

• pouť

Už uběhlo téměř 700 km od doby co jsem sem psal naposledy. Nicméňě všechny moje výlety postrádali cosi, co by bylo zajímavé. Dnešek bylo standartní velikonoční pondělí. Ráno se vyspat, probudit ze včerejší akce (měl jsem

Typ: Dovolená
    Vloženo: 25.04.2011
    Uskutečněno: 25.04.2011
  • Výměna řetězovky a vypálení výfuku

Nedávno jsem pujcil motorku na opravu svýmu kamaradovi, aby mi na ni vyměnil řetězovku, svěřil jsem se mu, že mám problém s výfukem, že mi přijde, že je až moc vě vnitř zasranej, tak jsem ji mu tam nechal, vypalil celej

Typ: Oprava
    Vloženo: 12.02.2011