Suzuki GSX 650 F (2009)

Vlastník Bako
Vloženo 30.10.2010
Aktualizováno 30.10.2010

Moje první vytoužená velká motorka po několika letech, kterou jsem si pořídil.

Mým velkým snem vždy bylo mít rychlou cestovní motorku. Jelikož mi to finanční situace dovolila, začal jsem se intenzivně zajímat o aktuální situaci na trhu. Po přečtení několika recenzí, konzultací s již aktivními motorkáři a následných návštěvách několika motosalónů,
padla má volba na Suzuki GSX 650F. Nechtěl jsem vyložený supersport ani naháče, natož schoppera. Tato motorka si mě absolutně získala. Velice dobře a lehce se ovládá. Posez je na ní výborný a výkon pro začínající dostatečný. Ani s přidaným 46litrovým topcasem se ovladatelnost zásadně nezměnila. Brzdy jsou účinné. Jejikož mám subtilní postavu, uvítal bych poněkud nižší hmotnost a trochu tišší zvuk při řazení jednotlivých kvaltů. Na Suzi jsem za rok zatím najel pouze 7.000km, ale byly to převážně velice příjemné chvilky. Přál bych si pouze více času, abych s ní mohl absolvovat více cest nejen v tuzemsku.

pawell
pawell napsal 27.03.14 v 21:18 10b.

Jo, jo, také moje nejoblíbenější

mag.
mag. napsal 07.02.11 v 20:51

GSX650F mašina nade všechno
10b

milan3639
milan3639 napsal 16.01.11 v 21:49

Jsem na tom stejně a můžu říct, že je to super moto.

Bako
Bako napsal 04.11.10 v 10:52

Pro svoji Suzi jsem si byl až v Brně. Je to dovoz z Německa.
Papírově je přiškrcená, ale pouze papírově na 25kW. Soudruzi v NDR někde udělali chybu. Byl jsem s ní na brzdě v Suzamotu a je otevřená. Jede jeko čert. Nejvyšší číslo, které se mi na displayi podařilo zobrazit bylo 234 km/h .

Jarky
Jarky napsal 31.10.10 v 08:48