renocar_srpen

Kawasaki KLR 600 (1985)

Vlastník Firecracker
Vloženo 8.10.2010
Aktualizováno 10.4.2020

Kawasaki KLR 600 ve víceméně originálním stavu s pár úpravama.

První dojmy - protože jsem přesedlal ze silniční motorky měl jsem pocit, že moc nejede a moc nebrzdí a vše je takové volné. Jen to ale jen o zvyku, nakonec už ji mám víc než deset let a zatím jsem ji za žádnou nevyměnil.

Motorku bych doporučil pro - pro každého kdo se chce naučit jezdit i lehce mimo silnici a je dost vysoký

Doplňky na motorce -

Mám ji nově, takže se zatím seznamujeme, nevlní se jede pěkně rovně předvídatelné chování, je tam nový kotouč a destičky, které si ještě uplně nesedli a proto nebrzdí nějak ostře, zadní brzda je spíš pro ozdobu. Motor táhne poměrně pěkně, ale není to žádný trhač asfaltu. Kdyby takhle zněl 4válec řekl bych že motor je po smrti ale tady je to asi normální těším se na další seznamování. Dnes proběhl menší off road po polích a polních cestách a stezičkách a povím Vám, byla to legrace měl jsem pocit, že je velmi lehká, naprosto předvídatelná. Už jí mám rok, a máme za sebou i jeden menší crash, takže seznámení proběhlo celkem dobře. Je to příjemná všestranná motorka, jak do města, na pole tak do středně těžkého terénu, taky jí ale nedělá problém kratší cesta po dálnici, přejemná cestovní rychlost je tak 110km/h jede do cca 150-160 ale pak už poněkud plave a motor dost točí takže to nemá smysl. Vzhledem k absenci kapotáže nebo štítku, také dost fouká. Nejlépe se asi cítí na okresce nebo na polňačce. Příjemným zjištěním bylo že jí nedělá problém ani cca 30 centimetrový schod ať už směrem dolu nebo nahoru.

Firecracker
Firecracker napsal 31.03.11 v 13:06

Díky musím se přiznat že ty zimní fotky jsou od předchozího majitele, já jsem se sice jel na silvestra a na nový rok projet, ale neměl jsem foťák, ale vypadalo to podobně Co se týše fotek v přírodě tak jsou z Chodova(Praha)

Hugo.R
Hugo.R napsal 01.03.11 v 21:44

Na svuj vek naramne vypadajici kus! Pekny!
Koukam na fotky - jses nekde odtamtud?

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 11.10.10 v 21:07

Pěkné náčiní i super fotky 10b.

Desmo
Desmo napsal 08.10.10 v 20:54

vono uz nekde snezi ???

Anti
Anti napsal 08.10.10 v 20:52

Neprohloupils,a tvoje hodnocení je správné