Honda CBR 900RR Fireblade (1996)

Vlastník WooDoo
Vloženo 25.9.2010
Aktualizováno 5.1.2013

Stejný výkon jako předešlé gsx-rko, ale o 60kg lehčí, co vám mám povídat ... zatáhnu a letím, ne nadarmo to je fireblade

První dojmy - svižná, rychlá, konstrukčně vymazlená a hlavně pohodlná i pro člověka nad 1.80m

Zatím jsem toho moc nepojezdil, tak něco přes 500km a jede fakt skvěle, prostě nemá chybu, jen první oprava, plynové lanko, ale není se čemu divit, má najeto lehce přes 50tis a pořád jede jako nová, tak proč nezatáhnout, že?

Tak to byl popis, když jsem motorku kupoval. - tedy loni.
Letos najeto 5700km a ještě snad vyjedu. Letošní sezona byla sice o míň kilometrů než jsem čekal, ale za to o víc zážitků, takže jsem spokojen.
S farošem jsem za 7 dní nakroutil 2496km.Fascinující Český Krumlov, Grossglockner v Rakousku, pak dva dny v Itálii - Tignale - poblíž Riva del Garda a Lago di Garda, 4 dny na srazu v Rakousku - Faaker am See během, kterého jsme si odskočili na jeden den do Slovinska. Parádní akce a super společnost. Být mezi svejma a nic neřešit...na moto přes zimu přibylo podsvícení a repro 100W, ale již jsem to sundal. nebudu dělat ze supersporta cestáka ( držáky na brašny byly nutnost ) Nicméně jsem rád, že jsem na zadní gumě udělal tolik km, pže kolikrát vydrží mín cestu jsem absolvoval bez poruchy se spotřebou okolo 5lit. Navíc bez jakékoliv újmy na zdraví. Žádná bolest zad ani rukou a ani zadku což se o klucích, jedoucích na H-D říct nedalo

karloss200
karloss200 napsal 25.12.12 v 10:17 10b.

krasavice preji spoustu bezpecnych km

Blader
Blader napsal 12.12.12 v 00:43 10b.

Parádní stroj, mam podobný zkušenosti se starším modelem. Srdcová záležitost. Jen škoda, že jí dáváš pryč...

Raptík
Raptík napsal 13.10.12 v 07:14

Pěkný

18yamaha18
18yamaha18 napsal 02.10.12 v 18:26

Jednoducho náádhera Prajem všetko dobre, veľa šťastných kilometrov, slnečný zbytok sezóny a plnú nádrž

Japan-Kamikaze
Japan-Kamikaze napsal 14.03.12 v 14:00