Honda Steed 400 (1991)

Vlastník Jinopo
Vloženo 8.9.2010
Aktualizováno 27.2.2023

Jízda na této motorce je klidná a pohodová. Není žádný trhač asfaltu.

První dojmy - Laické prvotní nahlédnutí na tuto motorku jsou pozitivní. Posezení příjemné, motoricky v pořádku. Ovládání bylo jednoduché. Výkon motoru dostačující, i když časem by to chtělo víc:-). Bohužel jízda na horší vozovce je nepohodlná, zejména v zatáčkách.

Motorku bych doporučil pro - Svým obsahem motoru a velikostí konstrukce, určitě pro začátečníky a menší postavu.

Doplňky na motorce - Brašny, tanvak, přední rolka, třásně, no prostě to co se na tento typ motorky hodí.

Koupě této motorky byla náhodná. Pěkný vzhled,stav a cena tomu pak napomohlo.
Ježdění je celkem příjemné, pohodlné, měkčí posezení, spolujezdkyně si to pochvaluje. Po doplnění bočních brašen přibyl i tak chybějící úložný prostor. Měkký podvozek však nepřispívá ke stabilitě motocyklu, jak jsem již napsal, na našich lepených cestách se mu moc nelíbí. Rovněž naše panelové dálnice se mu také nelíbí. Spotřeba 4,5 litrů bohužel snížit nejde(už jde, klidnou jízdou na Jižní moravu jsem snížil skoro o 3 dcl). Rychlost je taky omezená, při 125 km/h pouze krátkodobě a ještě k tomu s větrem v zádech. (bez předního plexi). Příjemné svezení je asi do 90 km/h. Přivítal bych chytlavější brzdy. Přední kotouč a zadní buben - nic moc. Taky bych přivítal levnější náhradní díly, ale to bude asi u všech značek podobné. A to si zatím servisuji všechno sám.
Motorka pro svůj styl splňuje v podstatě všechny podmínky.

2/2023 - po delší době není už co hodnotit, vše je napsané. Motorka jezdí spolehlivě, pouze prasklé lanko od spojky z druhovýroby. Originál je lepší Bohužel slabá kubatura mě donutila si pořídit silnější motorku. Ale teď našla uplatnění u syna s řidičákem A2. Dofám, že bude sloužit ještě dlouho.

Marky88
Marky88 napsal 18.07.14 v 16:34

Je nádherná . mnoho pohody na cestách a dlouhou sezónu

18yamaha18
18yamaha18 napsal 03.10.12 v 19:02

Jedných slovom - nádhera Prajem všetko dobre, veľa šťastných kilometrov, slnečný zbytok sezóny a plnú nádrž

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 11.09.10 v 19:12

10b.Hezká mašinka. Tak pohoďičku.

Mirinn
Mirinn napsal 10.09.10 v 21:23