Yamaha DT 125 R (2001)

Vlastník findel155
Vloženo 4.9.2010
Aktualizováno 4.9.2010

Je to výborná 2t motorka pro začátečníky i pokročilé jezdce je to velice spolehlivá a zároven i silná motorka .

Je to snad nejlepší možná 125 ve 2t .Má perfektní jízdní vlastnosti a i na silnici se s ní dají dělat perfektní kousky a motor ten je prostě perfektní a i když je zavřená tak se s ní dá dobře vyblbnout a jezdit za nízkou spotřebu kolem 5 litru na 100 km ze žádnou 4t 125dvacítkou se nedá na silnici srovnat jede prostě senzačně a když se dobře upraví tak se z ní dá vymačkat i perfektní výkon srovnatelný z 250 4t.Já jí mám osobně už asi rok a pul a najezdil jsem na ní kolem 16000 km a vždy jsem dojel domu pouze občas se zasere karbec ale tak to je normálka když se jezdí na prašných cestách ale to se mi stalo pouze jednou jinak jedí za jakéhokoliv počasí .Aji v lese se s ní dá dobře vyblbnout a když na ní nešetříte a kupujete kvalitní olej a benzín tak se vám za to odmění svojí spolehlivostí ,ale i na mx tratí se s ní da dobře zajezdit když ju tam nehoníte tak je to bez problému akorát ty tlumiče jsou na to horší ale jak říkám když se tam jezdí v klidu tak ta motorka ani netrpí to je asi tak vše co mě tedka o mé motorce napadlo kdyby se někdo na něco chtěl zeptat rád odpovím na všechny dotazy ohledně dt.