Yamaha TDM 900 (2003)

Vlastník Dobi
Vloženo 20.7.2005
Aktualizováno 1.7.2015

Nechala jsem si vyrobit nové sedlo, už se na tom starém nedalo sedět,nedá se fakt teď srovnat vřele doporučuji,nebolí záda,hlavně prdel.Je totálně bezporuchová.potvrzuji i pro rok 2009.Mám šikovné lidi kolem sebe kteří mě pomohli.Vyrobili super padáky,boč

Honda XL 650V Transalp: chrastítko
Honda XL 1000V Varadero: bála jsem se velikosti a síly.

První dojmy - Moje první zážitky, které byly v r. 2007 byly naprosto fascinující,neuvěřitelná síla motoru.Trhala mě ruky,předjíždění bez cuknutí ,akcelerace při 5 st. zařazení !hmm tak to jsem ,cenila.

Motorku bych doporučil pro - vřele doporučuji lidem kteří se chcou vyblbnout a nesnáší lenochy,je velmi živá , reaguje dost dokonale.Do města se nehodí ,cestování je jí blízké.

Doplňky na motorce - padáky zachránily ,pád na místě.Rukojeti 3 stupně vyhřívání,hlavní stojan,kufr zadní prostorný,nevím kolik litrů/nikdy jsem tam vodu nelila/.12V dost dobrá věc na cesty.

Zkušenost za 7 let je velká ! najezdila jsem do dnes 07/2014 74000km .Mých vlastních je mínus 20tis.Spokojená v rychlosti,spolehnutí,pohodlí a komfortu.Nepůsobí na mě levně ,např.říditka pevná,stupačky ,
nádrž,palubovka,celkový vzhled.Spotřeba kolem 5 litrů max.,nikdy se my nestalo že bych nedojela skrze prázdnou nádrž,blikala na mě čárka /rezerva/ a někdy jsem teda dost bála, že nedojedu na pumpu uu třeba tam bylo už přes 40km už nablikáno.
Vosa /nasraná/ jsem ji říkala ,má ráda silnice,např.Grossgklokner strasse ,kurve sem kurve tam.
Šotoliny nesnáší majitelka ,takže tam se vosa dobře necítila,ve městě vosa naprosto nespokojená ,chce rychlou jízdu ne, se.. trckat 45-50km/h.

Moje největší moto akce byla r.2012 RAKOUSKO,NĚMECKO,ITÁLIE,FRANCIE,MONAKO.cesta 3500km /12 dní naprosto dokonalé.

Dobi
Dobi napsal 10.02.15 v 22:04

PŘÁTELÉ JE NAPRODEJ

Petr_TA
Petr_TA napsal 25.07.14 v 18:13 10b.

super strojovna
10b

danny3716
danny3716 napsal 20.07.14 v 22:26 10b.

Máš hezkou mašinu ještě jsem neviděl holku na TDMku přeji hodně pohodovývh KM

Dobi
Dobi napsal 21.01.14 v 20:45

dík znám tě?

Palika
Palika napsal 21.01.14 v 19:25 10b.

prajem vela km v novom sedle . Palo