Yamaha FJR 1300 (2005)

Vlastník sametak
Vloženo 27.8.2010
Aktualizováno 4.10.2012

Motorka nemalé váhy, avšak dobré ovladatelnosti. Nedoporučil bych asi úplným začátečníkům.

Přátelé, nemá chybu velikost úložných prostorů a pohodlnost, leč se mi kroutí v zatáčce, škrtám neustále stupačkama o asfalt a žere cca 7 -10 l. To mě cesta autem ve čtyrech a s vlekem vyjde levněji. :)
Mám jí chvíli, třeba se můj skeptický pohled změní. Na druhou stranu za plynem jde pěkně. A pozor, jen 5 rychlostí...

Píše se rok 2012, opravuji údaje z roku 2010. Něco se stalo, zřejmě jsem se zklidnil a usadil. Stupačkama již nedřu tolik, nevysedávám, začínám si vážit komfortu a místa i pro partnerku. konečně neposlouchám bolí mě zadek, neslyšim Tě. Už zastav, moje kolena. Je to báječné. Maximálka je opravdu kolem 250 z důvodu otáček, jinak by to asi jelo furt. Jezdím s ní po Praze a přátelé lepší motorku do města si neumim představit. Zrcátka vychází nad zrcátka aut báječné. Je to hrozně fajn, pokud nezastavíte. Pak nastává fáze trápení. Jakmile stojíte, tak nevykličkujete ani prd.
Každopádně doporučuji. Jo a brzdy jsou famozní, bohužel však pouze s originálníma destičkama od Yamahy, s ostatníma to moc nebrzdilo. Na druhou stranu jsem s nima ujel 10 000 a furt mám víc jak půlku. Co si pamatuju z R1, tak jsem po 10 000 byl vždy na železe.
Kolama na zemi chlapi.

Honza

Cobretti
Cobretti napsal 26.04.13 v 14:31 10b.

Cobretti
Cobretti napsal 22.04.11 v 09:58

Moc pěkná, jen ta první fotka by chtěla otočit

Ales600
Ales600 napsal 16.11.10 v 10:35