Yamaha FZ6 N (2008)

Vlastník Jenda1
Vloženo 25.8.2010
Aktualizováno 25.8.2010

FZ6...no...sportovní naháč s motorem prahnoucím po otáčkách! ;)

Na této motorce jezdím 3. rokem a hned první sezonu se mi s ní podařilo vymest škarpu díky nekontrolovanému highsideru v levotočivivé zatáčce v rychlosti okolo 130km/h, naštěstí škarpa nebyla moc hluboká a byli v ní akorát kamení takže nastopil zkušený opravář a lekář a mě a motorku dali do kupy a jezdíme spolu vesele dál, Momentálně mám najeto něco přes 8000 km a na motorce jsem nezaznamenal žádné závady! Pneumatiky ted jezdim Dunlop sportmax qualifier a jsem s nima zatím max. spokojenej! Motorka je zatím origo, ale přemýšlím o laděných koncovkách, protože je staršně tichounka...to je zatím vše!

_Veasík_
_Veasík_ napsal 28.02.14 v 19:11

Tak ten je dokonalej !!! Do budoucna bych ho taky ráda volila.. Máme to k sobě kousek, tak se můžeme někdy potkat ;)

Jenda1
Jenda1 napsal 27.09.10 v 16:29

prakticky celej levej bok: novej podsedlák, víko motoru, řidítka, spojková páčka, blatník,nádrž byla kitovaná a stříkaná, mírně lakovanej rám...jinak díly jsem dával všechny origo, protože ani nebyly moc drahý!

mewriik
mewriik napsal 25.09.10 v 19:33

jo taky jsem se hnedka na ni zaskolil po zemi: moc pekna co vsechno je na ni opravovane??