Husqvarna SMR 610S/TE 610E (2007)

Vlastník kokpilot
Vloženo 10.8.2010
Aktualizováno 8.1.2015

Husqvarna SM610S - super motard na vyblbnutí i na ježdění do práce nebo kratké výlety. Velké plus této motorky je, že na motarda má celkem dlouhé servisní intervali.

První dojmy - První dojmy byly dobré v době kdy jsem moto kupoval byla husa asi rok stará takže bomba nová motorka. Na druhou stranu za 15 min. od prodeje začaly práskat pojistky ale naštěstí se přišlo na to proč a pohoda. A za další moto jsem kupoval v Karviné a cesta z Karviné do prahy po dálnici. drsný. Daly jsme to s bratrem na půl a motorka to taky vydržela. Pohoda

SM610S hezký motard od Husqvarny, tahle motorka se nádherně ovládá a to právě proto že je o trošku těžší. Váží totiž i s náplněmy cca 145kg (vážena na domácí skleněné váze) a díky tomu krasně sedí na silnici a drží si stopu, jen tak něco ji nerozhází. Vím to protože má možnost srovnání bratr má husara 650 (120kg i s náplněmy) a na rozlítanost motorky si docela stěžuje.

Na druhou stranu když porovnám tyto dvě motorky tak husqvarna je zase na některý věci těžká až moc. Blbnout se na ní dá, ale na lehčí motorce to jde o hodně snáz.
Ale měnit olej po 4000km je pohoda.

Jinak za mě super motorka.

Srpen 2010 - Prodáno - kvůli lehčímu stroji na okruh

Gumik
Gumik napsal 12.08.10 v 18:42

Zdar ja je tam tez videl ale uz je to dost dlouho :D, jinak moc pekna 10b

palusek
palusek napsal 10.08.10 v 19:40

Zdar. Tet sem konkretne tyhle fotky teto motky videl na motoinzerci. Tak jak to teda je