Suzuki VS 600 Intruder (1997)

Vlastník Kalanis
Vloženo 27.7.2010
Aktualizováno 23.7.2013

Má láska, s kterou si výborně rozumíme a je na ni spoleh.

První dojmy - Zatím se spolu pomalu seznamujeme, ale už po najetí prvních 400 km musím říct, že mi velice sedl. Koupil sem ho s dlouhéha rédama, který sem chtěl původně vyměnit za menší kvůli místu na parkování, ale nakonec je tam přece jenom nechám, dá se na ně rychle zvyknout a jízda s něma je prostě paráda. Díky laděným výfukům má skvělé zvuk a táhne hezky od podlahy. Nejdříve sem měl v plánu pořídit buď Virago 535 nebo Shadow 600, ale nakonec shodou náhod sem skončil s tímto krasavcem a sem nadmíru spokojen. Podle mě rozhodně nejlepší volba, je oproti nim větší, mohutnější a sedl mi ze všech tří nejlíp.

Intruder byl mým vstupem do světa chopperů, silnějších motocyklů, nepopsatelného pocitu z jízdy a stylu života.

Bohužel z nedostatku času a problémy s parkováním sem ho musel se slzami v očích po třech letech prodat.

Co se jízdních vlastností týče, byl sem spokojený. Výkon byl naprosto dostačující a to i při jízdě ve dvou, kdy sem téměř nezaznamenal, že vůbec někdo za mnou sedí. Spotřeba se pohybovala kolem 4 litrů, jako vždy, záleželo, jak to člověk točí, ale dalo se jezdit i do 4 litrů.

Co se cestování týče, podnikli sme spolu nejdelší výlet kolem 1000 km. Dalo se to zvládnout, ale zde se potvrdilo pravidlo - když choppera, tak jedině nad litr. Na nějaké dlouhé cesty bych nedoporučoval.

Za celou dobu, co sme spolu najezdili sem nezaznamenal žádnou poruchu, žádné pochybení motoru, po této stránce, co se spolehlivosti týče - vynikající.

Snad časem bude situace lepší a budu si moct zase nějaký stroj pořídit :)

LIVE TO RIDE - RIDE TO LIVE

toša.
toša. napsal 18.03.15 v 20:44 10b.

pěkná

BaluJarda
BaluJarda napsal 05.03.15 v 09:40 10b.

Hezký Introš ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

jikov
jikov napsal 28.01.13 v 15:23 10b.

Hezký stroj,hezké fotoalbum.Ať nám to jezdí.

cernyvasa1974
cernyvasa1974 napsal 31.10.12 v 19:42 10b.

dogina
dogina napsal 15.03.12 v 22:27

pěknej introš nadále hodně zábavy a štěstíčka