Jawa 50/23 Mustang (1979)

Vlastník ROURA
Vloženo 15.7.2010
Aktualizováno 16.7.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

ROURA
ROURA napsal 20.01.13 v 21:06

cebeer: to je velká pravda.. Já se z toho ponaučim určitě, ale znám dost fandů, kterým už mají potomky, kteří o motorky nemájí absolutní zájem. To pak zamrzí ještě víc, než kdybych prodal všecko a nic mladýmu nezbylo.. xD

cebeer
cebeer napsal 09.01.13 v 10:18

Teď mluvím za táty: On člověk neví, co se mu narodí a jaký to bude mít zájem o motorky. Tvému tátovi se podařil velký fanda, ale v roce 1979 to nemohl tušit.
Jak psali přede mnou, pamatuj si to a něco pro děti schovej.
Máš už docela super sbírku. Blahopřeji a držím palce.

Milan-11
Milan-11 napsal 21.12.10 v 09:16

No dívám se, že toho máš požehnaně Tak přeju aby se to dále rozrůstalo a našel jsi nějakého pincka k mání

Provaz1
Provaz1 napsal 26.07.10 v 09:41

nj - to je mi líto ze nebudes mit motorku po tatoj- malem me potkal podobny osud- tata měl pio 20 a asi 15 let na nem nejezdil a byl u babicky v garazi kde mel strejc i auto- kdyz mi bylo 10 strejcoj garaz chytla a pionyr shorel i se skodovkou. pionyr byl na odpis a tata ho odtah pribuznejm na ND. kdyz mi bylo 14 - tak jsme se zacal zajimat o moto. a nastesti se mi ho podarilo zchranit a dat pekne do pucu-tak byl asi 5let- ale taky to neni ono- takze ted probihá uplná renovace do originalu a az bude hotovej tak ho sem dám

Lucass51
Lucass51 napsal 16.07.10 v 23:12

Byl pěknej a je veliká škoda, že ti ho taťka stihnul prodat. Ale vidim, že máš na čem jezdit :D, tak už jen popřád pohodu v sedle a čistou stopu po celou tuto a všechny další sezóny.
Máš to za desítku

MasterX
MasterX napsal 16.07.10 v 19:46

Tak si to hlavně pamatuj a pro svoje děti si něco schovej... ono když se na tom pak nejezdí, překáží to v kůlně a neni na pivo tak člověk přemejšlí jinak Ale jinak s tebou souhlasim. Na druhou stranu, motorka po strejdovi je pořád v rodině Já měl svoji první úplně cizí, až potom strejda jednou uklízel garáž a nabídnul mustanga, kdybych ho bejval nevzal, šel by do šrotu taky... Nevim, jestli si nechám obě ty svoje mašinky, ale taky jsem rozhodnutej, že až jednou budou děcka, chci aby měly možnost se projet a taky strávit spoustu dní koumánim proč to nejede... Otázka je jenom jestli to bude bavit i je... Tak užívej sezony a jezdi!