Suzuki GS 500E (2004)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

herbelife
herbelife napsal 20.03.12 v 18:48

držáák motorka at šlape - moc pěkné

dva_hrnce
dva_hrnce napsal 06.01.11 v 23:26

krásná Suza, krásná pilotka.. Neprodávej

dess napsal 21.07.10 v 15:41

Ahoj simko.zero (skoro jako moje přijímení - Šimková ). Hlavně, že se ulomilo jen zrcátko a nic víc... Ono, pokud se ještě padá v malých rychlostech, tak to jde (i když i to je někdy umění od motky správně "uprchnout", když už se padá) . I já Vám přeji moc pohodových najetých km, ať to jezdí!

simko.zero
simko.zero napsal 20.07.10 v 14:48

S Milkou přejeme spoustu šťastných km , 10b, mě Milku někdo shodil autem na trávu na Hnačově, ještě že ji zvedl - ulomené zrcadlo, jinak v poho. Hlavně bez pádů

dess napsal 19.07.10 v 21:26

Rubi: Jej, vidíš, taková nenápadná (pro některé nic neříkající) a přitom tak důležitá věta " vždy kolama dolů" Díky moc! I já přeji příjemně strávené cesty všudemožně.

Rubi
Rubi napsal 19.07.10 v 21:22

Jezdit,jezdit a jezdit.Přeji pohodu na cestách,vše se časem poddá.Vždy kolama dolů. 10b

dess napsal 19.07.10 v 11:50

Veve Raptor: není nad to, když máš k tomu všemu ještě obecenstvo Ale ve velmi malé rychlosti se to dá opravdu "přežít", i když po druhém pádu (hned po pár kilometrech po prvním) jsem toho měla už plný brejle a tolik pozornosti jsem fakt už nepotřebovala Každopádně i já přeji hodně pohodových a šťastných najetých kilometrů!

Veve_Raptor
Veve_Raptor napsal 19.07.10 v 08:46

To jsou srandovní pády, taky je mám za sebou, štěstí že v nulové rychlosti Měla jsem taky před tím GS a hned při první projížďce jsem lehla na bok jak mrtvé brók,Raptora už jsem taky pokřtila, v Buchlákách u Trampa mi začal padat asi před 60 motorkářema, dobrá čurina, ulomené zrcátko, škrábanec na víku od motoru
Hlavně Ti přeju mnoho šťastných kolimetrů bez nehod a ať Ti GSo pěkně vrní

dess napsal 17.07.10 v 13:56

Ahoj Hančoo Já zatím páčky měnit nebudu... asi dlouho ne... nemá to cenu Jinak díky, Bubla se snaží a já taky. Koupila jsem si nové botky (zatím jsem jezdila v teniskách) a když už jsem si myslela, že si s Bublou už nějak "sedneme" - vyvedla mne ihned z omylu. Boty tvrdý jak štolver, řazení - neřazení, řvala jak o život (a já občas taky) Teď jsou botky pěkně namazaný a musím je rozchodit, tak jsem poté zvědavá.

Hančaa
Hančaa napsal 14.07.10 v 15:53

Mám GSko uz nejakou chvilku a páčky jsem už taky vyměnila obě V nízkých rychlostech je to trošku boj, ale jinak nemám nejmenší problémy Přeju hodně šťastných kilometrů !

dess napsal 12.07.10 v 09:45

Jen mám ještě problém jezdit někam sama... to bojim, bojim, bojim.

dess napsal 12.07.10 v 09:43

Díky moc za podpory Věřím, že jsem koupila dobře, teď už jenom "neusnout na vavřínech"

sidar
sidar napsal 11.07.10 v 20:25

chvalim vyborny vyber, na vyblbnuti vazne idealni. Kazdé zacatek je tezké a za rok si ani nevzpomenes, ze jsi s tim mela trable. Pekne se to cetlo, davam 10b a hodne pohodovych km v jedny stope

istonbike
istonbike napsal 11.07.10 v 19:12

Naprosto spolehlivá,léty prověřená,poslušná a Hlavně modrá Suzanka...prostě sluší vám to spolu tady jedině 2x10b s přáním vždy plné nádrže spoustu pohodových kilometrů se šťastnými návraty

dess napsal 11.07.10 v 18:54

Ještě pro Suju: ... myslím to nezklamání s motorkou

dess napsal 11.07.10 v 18:46

Děkuji Sujíku. Já budu doufat, že se nezklameme navzájem

Sujál
Sujál napsal 11.07.10 v 18:39

Je to super pohodová a spolehlivá mašina, takže ať se Ti dobře jezdí a hlavně bez větších pádů a kolizí.