Suzuki SV 650 (2002)

Vloženo 28.6.2010
Aktualizováno 28.6.2010

Quickshifter HealTech easy iQSE-1

Vloženo: 11.09.2018, Uskutečněno: 14.08.2018, Zhlédnuto: 67x

Muj cil je dostat se v Moste pod 1:50 a jezdit se svym srotem nemecky sampionat - German Twin Trophy. Zatim jsem se dostal na 1:53.3 (optimalni kolo) a abych to jeste stahnul, poridil jsem quickshifter. Jedna se o vyrobek madarske firmy HealTech zakoupeny u MotoPS za 7397,- ( https://www.motops....se-1-sada-s-qsh-p2t/ ). Montaz je trivialni - napoji se kabely na zapalovaci civky (je nutne zvolit elektroinstalaci pro konkretni model https://www.healtec...s.com/products/iqse/ - Compatibility - pro stare SV650 je to "P2T"), nic se nemusi pajet, jen se nacvakne samorezny konektor. Cidlo se umisti pod sroub radicky a pod sedlo se da ridici jednotka s Bluetooth. Nastaveni pak probiha pomoci aplikace pro Android/iPhone - 3x se zaradi nahoru a dolu a je to. QS je oboustranny, ale razeni dolu jsem nezkousel, bez meziplynu by to nedelalo dobrotu. Aplikace umoznuje nastaveni rozdilnych cut-off time pri urcitych otackach. Zatim funguje skvele, v Moste jsem zvysil maximalku z 201 na 205 km/h, ale hlavne pri razeni v zatackach je motorka mnohem stabilnejsi a muzu se vice soustredit na jizdu.

CR500 (142) napsal 12.09.2018 v 13:13

Dik za recenzi ...Jak sem rikal presne po tomto QS jsem koukal. Navic jsem zjistil, ze zrovna pro moji FZ1 maji stejnou kabelaz(P4A) i na MT09 , ktera me do budoucna laka.(kdyz uz nebudu chtit tolik cestovat a "jezdit rychle"). Jinak jsem mrkl jak tyhlec QS funguji na zminovanych Yamahach. FZ1 sice nenabizi, ale podobna R1 pouziva mapy kvalt vs otacky . Naopak MT09 oproti HTeasy pouziva pouze kvalt , navic stejnej timeout takze mozna by to cele mohlo byt jeste primitivnejsi (obrazek map R1 08 a MT09). Pro dragrace by mi QS rozhodne pomohl. Na okruhu prakticky nejezdim, ale verim ze to ma taky neskutecne benefit. Pro cestovani zbytecnost = tak si to musim nechat projit hlavou. Asi se potkame v Sosnove 19.9. Tak to rad uvidim na zivo. Nejvic mi vrta hlavou ten jejich netypicky snimac

• Otackomer 2.0 s Bluetooth

Prvni verze otackomeru byla spajena na univerzalni desce, kdy soucastky umistene blizko sebe byly spajeny dohromady, tzv. "krysi hnizdo". Toto se ukazalo jako nespolehlive, protoze cas od casu nejaky spoj povolil. Pr

Vloženo: 12.10.2015
    Uskutečněno: 12.10.2015
  • Otackomer a ukazatel zarazeneho stupne rizeny mikroproc

V Sosnove jsem rozmlatil dva otackomery (esvecko ma budik s otackomerem vlevo, takze je pri padu pekne na rane). Hledal jsem proto levnou alternativu, u ktere destrukce nebude tolik vadit. Otackomer totiz do Sosnove upln

Vloženo: 06.06.2015
    Uskutečněno: 06.06.2015
  • Reverzni cinsky prepakovani za 2800,-

Jednim z prvku, ktery me omezoval v zatackach, byly stupacky. Velice casto jsem drhnul kolenem, stupackou i botou zaroven. Vnitrni vlozka boty by mela byt v optimalnim pripade videt pouze zevnitr a ne dirou, kde drive by

Vloženo: 03.02.2015
    Uskutečněno: 03.02.2015