Ducati 750 SS (2001)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

Marty93
Marty93 napsal 10.01.11 v 18:10

Krásný barvy :) ale ty přední světla se mi moc nezamlouvají.. Zásada č.1 u Ducati - světla nechat originální :D (ne sranda to mě teď jen tak napadlo) Vím že si je neměnil ale jen to konstatuju jinak supr čupr

RomanSS napsal 30.06.10 v 21:13

Radost kazit nechcu, když je něco nového, tak je ta radost veliká. Jen uvádím věci na pravou míru.
A nic podobného asi nenajdeš, ty barvy jsou neoriginální, i výfuky jsou opravovaný.
Jinak s dílama nevím, když jsem já sháněl, tak jsem bral kde se dalo.
Tak ať dělá radost.

Rasto78
Rasto78 napsal 30.06.10 v 20:09

jo a ty světla jsem ješte v noci nezkoušel,ale potřebují trochu seštelovat,hlavně to dálkové svítí někam do prd.le

Rasto78
Rasto78 napsal 30.06.10 v 20:07

Kurňa chlapy nekazte mi radost Asi máte pravdu,ale jedno je pravda,že jsem ješte jednu takovou,ale červenou vygooglil v době kdy jsem se rozhodoval zda ji koupit či ne. Ale je pravda,že má pár neoriginálních doplňků,které bych rád vyměnil za originální. Pokud máte někdo nějaký zdroj náhradních dílů budu vám vděčný za typy a rady.

Topol
Topol napsal 30.06.10 v 13:05

To Roman SS-přesně tak,nic s eseskem v číslované edici nebylo,jedině Senna svojí výbavou a barvou trochu vyčnívala...a kdyby ta stokusová edice opravdu existovala,byl bych první,kdo jí za pade koupil..

RomanSS napsal 29.06.10 v 16:33

Za limitku považuju číslovaný verze Ducatek (štítek s pořadovým číslem na brýlích).A to SS nebyly.

RomanSS napsal 29.06.10 v 16:30

No soudě dle chybějících nádechů a těch postraních plastíků to určitě nebude limitka, ale trochu lepenka. A ty světla to taky kazí, já bych do toho řízl a napasoval tam originální světlo.
A o limitce SS jsem neslyšel. Trochu rarita je možná Senna.

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 29.06.10 v 14:25

Jo jo, taky jsem po ní pokukoval na inzerci , byla za hodně slušnou cenu , ale další Duknu už bych asi neutáhl... Co ty světla, zkoušels je, svítí to dobře? Jinak ať ti dělá jenom samou radost , za 10b...

Topol
Topol napsal 29.06.10 v 10:43

Pěkná,jen nevím nic o této limitované edici...tuším že jsem na ni volal taky na inzerci a pan majitel mi vyprávěl o laminokapotách v laku.Ale jinak vyvedený počin.

WhiteS
WhiteS napsal 29.06.10 v 09:03

Ducatky nikdy nebyl můj šálek kávy, ale ta tvoje mě uchvátila! Ten lak je geniální a celkovej vzhled taky. Jasných 10 bodů . Whites