Honda CBR 125R (2003)

Vlastník Joer
Vloženo 14.7.2005
Aktualizováno 6.2.2008

Byla super... Měl jsem ji prostě rád, tak jako každý svou motorku. Je lehká, nežere a něco taky jela. Nalítali jsme spolu přes 15.000 km a dala mi základní poznatky o jízdě a o tom, jak přežít v motoristické džungli, i když to nezáleží jen na nás:(

Zkušenosti: Sériové pneu mají životnost do 15k km a pak se objeví plášť. Opravdu mě to na jižní moravě v neděli překvapilo, ale ostatní motorkáři jsou hodní a sehnali guma a i nazuli. Takže tam byla 130 Dunlopku na zkoušku a docela se mi i líbila:) Brzdové destičky jdou po 15k taky pryč. I ta užší zadní guma šla skousnout:) A co jsem taky nepochopil, že tuto menší motorku si kupují lidé 180++ cm, čož je i moje záležitost, ale vešel jsem se vždycky:)

Cesty: Motomania 2006, MotoWims 2006 a vše byl fakt nářez:) Několika denní výlet na Moravu, kde jsem zjistil, že buchláky jsou fakt třída ale na takhle malym objemu si to tam člověk moc nepovodí:) O čem to je jsem poznal až na SVčku. Pro CBRku byl lepší Karlštejn.

Další info: !!!!!!!!PRODÁNO!!!!!!!!!!! Budu vzpomínat:(

Joer
Joer napsal 02.12.06 v 11:44

Jo jasne kazdy preferuje něco jinýho A ta tvá je nejhezčí varan, kterýho jsem kdy viděl

Tukoun
Tukoun napsal 01.12.06 v 19:13

taky mas peknou motorku taky sem oni hodne uvazoval ale bal sem se ze na dlouhych cestach me ude bolet telo. to me odradilo od sportu a proto sem se rozhodl pro varadero<br />
<br />

napsal 15.11.06 v 10:39

Zdarec Joe,jak je chlape??? Hele tak v let pocitej,ze ja Honza,Zdena Ty a Ales jedem zase k nam na chatu jasny??? Treba Vas pustej i dyl do hospody! Chlape,ze je lepsi Ninja nez Fazer??? Honza ho chce! To je nemile,uz jsi slysel o Michalovi??? [] Byloo to dost o hubu,jsem rada,ze maji jen zlamany nohy..... Pry jen! Boze to je hruza! Hlavne jezdi ,,opatrne&quot;!!!Ale to Ti nemusim rikat ty dable co??? Mej se fajn a ozvi se taky nekdy!

smazany21257
smazany21257 napsal 25.07.06 v 07:26

Zdravim Pepiku Tak co kdy zase nekam vyrazime???

Joer
Joer napsal 07.04.06 v 20:31