Honda CBR 125R (2005)

Vlastník 2xist
Vloženo 20.8.2007
Aktualizováno 15.9.2007

Prostě pěkná motorka. Jinak,pro budoucí majitele téhle motorky,bych měl radu,ať se na ní první jedou někam podívat a nesoudí podle obrázků,protože třeba často uváděný rozměr pneu,který na fotkách vypádá jak pneu z pincka,tak je pro tuhle kubaturu podle m

Zkušenosti: Výkon je na přechod z pionýrů vcelku dostačující. Avšak bohužel není to,jak se říká,že ve dvou se to lépe táhne,ba naopak :)) nejapnej vtípek,nj vím :)

Další info: A taky ještě jedna věc,opravdu bych jí nedoporučoval lidem nad 185cm,já jsem vcelku malej(177cm a vážim nějakejch 71kg a je mi podle mého názoru akorát,ale čím je člověk mohutnější,tak si podle mne na ní sám bude připadat blbě - samozřejmě když ji miluješ,není co řešit. ;) EDIT--o pár dní později-- tak jsem zjistil,ze motorka mi je asi malá,takže čim budete menší tim líp :D,tzv.

Tomas_cze
Tomas_cze napsal 21.08.07 v 00:23

hawson to si musel jet s mont blanku nejprudsiho kopce a az u paty kopce si to musel namerit ne? 140 4T motor ses podelal ty bych rek... mmch kdyby si na tomhle mel dosahnout 140 na rovince tak bys musel mit predni kolecko vetsi 2x a zadni rozetu o polovinu mensi a mit aspon 100km rovnou cestu aby si toho dosahl ale podle me mas jen podelany tachac

2xist
2xist napsal 20.08.07 v 21:38

2 Hawson: Ne,nic jsem "neposral",je to rychlost na rovině,bez větru v zádech,s průměrně vážícím jezdcem... k tomu je uvedená v papírech jako maximální,takže mi přijde objektivnější ji uvést. A jen tak mmch,nepsal jsem jen o cbr,ale o většině 4t od YBR 125 nebo Hyosungu gt125r až po Sachs XTC 125(2004<),který i když má celých 11kw,tak v papírech má 115km/h.. Neříkam,že tyhle rychlosti jsou prostě dané (a víc to nejede),ale přijdou mi v průměru(v kategorii 4t) objektivnější. Každopádně to všechno,co jsem napsal teď je jedno. Proč? Protože podle mne nijak nejde o to jestli to jede o 5-10km/h víc nebo míň,ale spíš za jak dlouho to tý rychlosti dosáhne,nemyslíš ? ;)

Gardy
Gardy napsal 20.08.07 v 20:02

to bago:akorat ze to kolo te poděla kdy si rekne.

Hawson
Hawson napsal 20.08.07 v 19:55