Ducati Hypermotard 1100/1100S (2007)

Vlastník Wíťa
Vloženo 13.6.2010
Aktualizováno 14.3.2013

Silničních motorek jsem si už užil celkem dost a byl čas přejít na něco universálnějšího a zábavnějšího. Kamarád se kterým jezdím nejčastěji ji už nějakou dobu měl a když jsem si to párkrát půjčil, rekl jsem si, že tohle bude ono. A bylo

První dojmy - Poprvé jsme měli hyproše pujčeného z Ducati na testovačku. Motorka mě překvapila svojí lehkostí, super zátahem hned od spodních otáček a taky brzdama. V tu chvíli jsem věděl, že supersporty na silnici nepatří a je třeba se přeorientovat.

Motorku bych doporučil pro - Ten kdo si chce na motorce zablnout, jezdit napohodu, jezdit na okruhu a nebo udělat vejlet za hranice všedních dní...

Doplňky na motorce - Komplet výfukový systém od Termignoni vč. řidící jednotky, přítlačák, otevřený kryt spojky, padáky, polepy Xerox

- Po převozu domu přišla na řadu demontáž originálního výfukového systému a instalace "dvou trubek" s koncovkou od Termignoni.

- Při příjezdu na benzínku po svižnější jízdě se mi začal valit dým z výfuku. Došlo mi, že shořela vata a stačilo to zničit karbonovej obal výfuku. To vše po 8 tisích kilometrech. Nechal jsem si udělat nový obal z broušenýho nerezu jelikož jsem nechtěl absolvovat stejnou zkušenost podruhý. Karbon je hezkej a lehkej, ale to je vše.

- Pár tisíc kilometrů s HM mám za sebou a nenacházím lepší výraz pro tuhle mašinu než BOMBA! Užívám si každej kilometr. Nejzábavnější jsou serpentýny ideálně s horizontama Párkrát jsem byl i na Sosnový a rozhodně jsem si to užil. Vyzkoušel jsem už hodně motorek ať už jsem je vlastnil nebo měl půjčený a tohle je pro mě nejlepší.

- Motorka prodána v roce 2012 novému majiteli. Naprosto senzační stroj na kterej nikdy nezapomenu. Všechno fungovalo výborně, neměl jsem žádnou závadu krom výfuku termignoni, ale to není věcí motorky. Ten motor je opravdu super. Jako nástupce téhle motorky připadají v úvahu pouze dvě motorky a tím je Ducati Streetfighter nebo KTM 950 SM(R).

Wíťa
Wíťa napsal 22.05.15 v 09:45

dejf: Měl jsem to vyříznutý kvůli koncovce
DoktorARO: streeta nemám, už 3. rok kačena

dejf.
dejf. napsal 21.05.15 v 16:26

zda se mi to, nebo mas tu spz kvuli vejfuku vyrizlou? Jinak moc peknej kousek!

DoktorARO
DoktorARO napsal 14.04.15 v 13:13 10b.

Ten výfuk je luxus já ho chci :) street už je doma? :)

speedy766
speedy766 napsal 28.01.15 v 07:49 10b.

Luxusní

rockstar17
rockstar17 napsal 14.03.13 v 13:13 10b.

Uzasna kraska Asi poprve nekomu trosku zavidim 10b