Cagiva Mito 125 EVO (1994)

Vlastník osman_77
Vloženo 1.6.2010
Aktualizováno 1.6.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 3 záznamů

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 02.06.10 v 21:42

Jo tak mám velké Mito jo?!

No oleje by to mělo žrát tak litr až dva na 50 litrů benzínu ne? Takže bys měl každejch 1000 Km dolejt asi 1 litr oleje a pokud máš nádržku třeba na 3.5 litru oleje, a najedeš ročně tak 10 tisíc Km, tak ročně dolejváš olej tak 3x - 4x ne? To se mi zdá docela dobrý , to majitelé starších Japonských čtyřválů dolejvají olej ještě častěji a navíc u nich by to nemělo žrát vůbec nic! To teda my Ducatisti jsme na tom o dost líp... No nic, ať ti to malé Mito jezdí a já si budu taktéž dále užívat svoje velké Mito! Za 10b už to máš, takže se loučím a přeji pohodovou sezónu, a jak se u nás říká, vždy buď alespoň jedním kolem na zemi!

Jo a stejnak je to malá Ducati!!!

osman_77
osman_77 napsal 02.06.10 v 07:16

Plexi a pneu závada není to jen já chtěl jiné plexi. On tam byl problém s elektrikou,s tou hadičkou od benzínu a podobně . K tomu oleji...po tom co jsem si načetl zde ve foru a podobně, tak jsem se bál, že budu lít olej stejně často jako benzín ale vydržel déle. Jinak díky za hodnocení

PS: To není malá Dukna Dukna je velké Mito

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 01.06.10 v 21:44

Pěkná moto , malá Dukna , no za 10b...

Jinak zrovna pneu, plexi, a takový věci zrovna za závadu nepovažuju , a říkáš že nežrala olej jo , no to je ale u 2T OilMasteru dost divný ne!?