Aprilia SL 1000 Falco (2000)

Vlastník majkyc
Vloženo 29.5.2010
Aktualizováno 24.2.2011

Neuvěřitelný stroj :) Kdybych to věděl před padesáti lety,tak si ji koupím,už tehdy :)

Pořídil jsem si ji včera a nebyl sem schopnej z ní slézt :) Najel jsem asi 400 km a nemůžu jí nic vytknout... Snad jen trošku slabší zadní brzda a neuvěřitelně "posranej" stojánek!!! Při tankování na první pumpě, jsem nebyl schopnej Falko opřít o stojan :)
Zkušenosti s podvozkem:): původní majitel měl obě dvě vidle nastaveny úplně natvrdo a je jasný, že na našich silnicích se s takovýmto nastavením nedá jezdit. Stáhli jsme s bratrem originální nastavení podvozku a po ujetí 300 km musím říct, že Falko je opravdu fantastický stroj!! Moto je obuto na sportmaxech a vypadá to, že na nic jiného se obouvat nebude :). Co se týče výkonu musím říct, že V2 má koníků v továrním softwaru až až :). (chip tuningu jsem u mota nepřišel na chuť) Pružnost a průběh výkonu je plynulý, jde už od čtyř tisíc o proti Japonskému 4V. "Palubní deska" obsahuje užitečné údaje, maximální rychlost, průměrná rychlost, měření času určitého úseku, nastavení led diody maximálních otáček pro přeřazení dalšího převodového stupně. A toto všechno současně perfektně funguje. Při výběru Falka byla možnost mladšího za méně peněz, ale po poslechnutí sériových výfuků ve srovnáním s LeoVincemi to vyhrála o rok strarší za více peněz . Závěrem bych chtěl říct,že je to moto za pár korun,ale hodně muziky..

majkyc
majkyc napsal 27.10.11 v 16:54

999 je úplně jinej level

bon.hommes
bon.hommes napsal 26.10.11 v 19:43

Skoda zes ji prodal, ja bych ji za 999 teda nevymenil, Falco je hezci ale fotky mas fakt povedeny, 10b.

majkyc
majkyc napsal 05.04.11 v 18:43

Díky

toranaga
toranaga napsal 30.03.11 v 00:11

no tak ty fotky jsou luxus...

Milosek.m
Milosek.m napsal 12.03.11 v 19:22