Honda GL1500 GoldWing (1998)

Vlastník FIDO.
Vloženo 26.5.2010
Aktualizováno 9.11.2010

podle mého názoru kdo se nesvezl na GL neví co je luxusní cestování aneb na cestování to nejlepší co na dvou kolech jezdí

tak sem se konečně dočkal a za podpory své manželky jsem si pořídil ke své stavbě další patnáctku
Hned po pár kilometrech jsem zjistil že GOLD WING si jistě zaslouží nálepku krále silnic pokud jde samozřejmě o cestování . Je to uplně jiný šálek kávy než na mojí stavbě z VN 1500 , velká ,pohodlná , když se chce tak umí vcelku dobře upalovat a hlavně na svou velikost a váhu pokud se člověk nebojí tak i vcelku ohebná . Na větší hmotnost jsem zvyklý ze své stavby tudíž mě GL nedělal hned napoprvé žádný problém i když sem měl tak trochu bojara před první jízdou ale po pár metrech mě připadlo jako bych na ní jezdil už delší dobu . I přesto se teprve seznamujem a já si pomale oťukávám co si můžu dovolit .
sečteno podtrženo - už se těším jak jí protáhnu faldy na nějaké delší cestě
a další moto v trapu. teď na něm bude brósit Pavel K. z České Lípy. tož ať slouží a radost dělá co nejdéle.

cxmoto
cxmoto napsal 13.09.11 v 10:27

10 b Goldas je můj tajný sen.

Bretus
Bretus napsal 27.05.11 v 12:57

10 b. Golďas je Golďas. Ale už má nového majitele . Nebudeš mít absťák?

rendykawa

diky amigo,koukam ze ty jsi taky parnikovej...,davam 10b.,to je jasny

sola
sola napsal 03.01.11 v 22:25

Kurva to je parnik! Bolek Polivka -Dedictvi- 10b
v lete jezdit, v zime pucovat. Mel jsem XVZ 1300 z Kanady -Goldwing je klidnejsi-jasne lepsi volba. Homda je Honda. Rikam to nerad ale Toyota dela nejkvalitnejsi auta a Honda nejkvalitnejsi motocykli. 10b uz vim jak to funguje m.