Honda VTR 250 (2009)

Vlastník Krkoun
Vloženo 26.5.2010
Aktualizováno 2.11.2010

Novinka z roku 2009 v ČR. Zatím jsem s ní maximálně spokojen. Vhodná pro začátečníky popřípadě do příměstského provozu.

Motorku jsem koupil koncem srpna 2009, a jelikož se u nás prodává teprve od července 2009, tak to byla opravdu novinka na českém trhu. Lákala mě na ní její vizáž, která je srovnatelná se stroji s vyšší kubaturou. Není to sice nějaké žihadlo, ale s jízdou mimo dálnice je výkon bohatě dostačující. Tady musím konstatovat, že jsem opravdu začátečník a pro zkušenějšího jezdce může být 22kW poněkud málo. Ale s nižším výkonem je spojena i menší hmotnost, lepší ovladatelnost, nižší výška sedla, přijatelnější spotřeba atd. Za 1800 km jsem nezaznamenal jakékoliv promlémy a doposud jsem s motorkou velice spokojen a mohu ji všem vřele doporučit.

filipVTR
filipVTR napsal 18.03.17 v 17:23 10b.

AlešT.
AlešT. napsal 20.07.10 v 00:05

tahle motorka je v japonsku dlouho zavedená, prakticky na ní není co zlepšit. kdyby stála polovinu a na nádrži byl nápis jawa, stála by mi v garáži

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 27.05.10 v 21:36

Krkoun> Pravda pravda , tak ať to jezdí...

Krkoun
Krkoun napsal 27.05.10 v 15:10

DMC.motobiker: No nevim jestli se dá Monster S4R srovnávat s Hondou 250. Trošku jiný kafe, ne? Koupit si na začátek něco co má přes 80kW mi přijde úplně zbytečny.

FIDO.: brzy je doplnim.

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 26.05.10 v 18:05

Za ty prachy seženeš pomalu už i Monstera S4R!
Ale asi nemáš moc rád originalitu...