Honda CB 600F Hornet (2003)

Vlastník Mix13
Vloženo 25.5.2010
Aktualizováno 1.1.2014

Moje první velká motorka s řadovym 4-válem

První dojmy - Tahle motorka je dělaná tak, aby hned "padla uživateli do ruky" a z vlastní zkušenosti to můžu potvrdit. Hornetu je jedno jesi pojedeš pomalou "kochačku", nebo za něj vemeš a pojedeš "pilu", je to jen na uživateli. Pokud někdo tvrdí, že rám horneta se v zatáčkách kroutí díky svý konstrukci, tak je to kec (to bych měl dávno někde pomníček!). U toho rámu si je při koupi nutný dávat pozor jesi neni nakrabenej nebo v horšim prasklej popř. vařenej (i na takovej kus jsem narazil).

Tak jsem si nakonec koupil Horneta. Jediný čeho lituju je, že to není 90° dvouválec. Nadruhou stranu je to dost dobrá a spolehlivá motorka. Její výkon 71 kW (papírově 25kW) je na naháče dost dobrej. Ovládá se lehce jak pírko a v zatáčkách s dobrým obutím drží jak přibitá i ve vysokejch rychlostech.
S touhle motorkou jsem za ty dvě sezóny srost tak, že ji dokážu ovládat dle mýho názoru docela dobře (srab-proužky na zadku maj 2mm, jednou se i ztratily (Hořický okruh)).
Horneta jsem prodal, protože mi u něj něco scházelo. Dneska už vim, že to zapříčinila ta uživatelská přívětivost (rád se s motorkou trochu peru) a proto jsem koupil litrový SV.

Motorku jsem vlastnil od 7.10. 2009 do 1.4. 2012.

Mix13
Mix13 napsal 25.05.10 v 21:00

Jo díky za pochvalu

V.i.l.d.a.
V.i.l.d.a. napsal 25.05.10 v 14:24

Taky mám občas problémy s tím zařazením jinak stroj pěknej,ať slouží bez nehod