Yamaha FZS 1000 Fazer (2001)

Vlastník Hrošák.
Vloženo 24.5.2010
Aktualizováno 30.7.2012

Žlutá střela,která ví,jak kopnout:o)Je trošku žluto žlutá,takže mě 100% poznáte.Co dodat,snad jen že má najeto 34000,origo kanón,plexi MRA a asi mě neuvidíte bez mého "batůžku",protože si to pohodlíčko ne a ne odpustit:o)

Tak Fazeříka jsme koupili se stavem tacho 33000km.Předchozí majitel ho dovezl z SRN a pojezdil rok v Čechách.Naježděno máme kolem 1000km za 3 víkendy a nemůžu si jí vynachválit.Ten zátah je prostě FAMÓZNÍ!!!Začátek byl trošku krušný,protože jsem pár let jezdil jen kdo mi co půjčil,ale tohle se nezapomíná.Jen bych chtěl dodat,že byly sjeté gumy a tahle motorka na nich nebyla zrovna eňo ňuňo,ale po výměně je to super a dovolím si tvrdit,že na to,kdy byla motorka vyrobena,tj.trubkový rám,žádné USD,je tuhá a stabilní v zatáčkách a nerovnostech jak štolwerk :o)

kroftik
kroftik napsal 14.01.13 v 22:06 10b.

10 jasná Fazer je pěknej stroj. Ať to frčí.

Hrošák.
Hrošák. napsal 25.05.10 v 22:46

Dík za komenty
Batůžek heká jen na ruce,protože moje jsou dost dlouhé a sedím vzpřímeně,takže nedosáhne pohodlně na nádrž
Chystám se na "Rejč" a na láďo,ale teď jsme dost vytekli do Fazole,takže časem

chuan
chuan napsal 25.05.10 v 20:56

zdar máš moc pěknýho fazera , chválim je to jasných 10b. Pro mě je fazer strašně pohodlnej, ale baťůžek heká, že jí bolí zadek, co říká tvůj baťůžek?
Jinak přeju supr sezónu

Hanys22
Hanys22 napsal 25.05.10 v 12:01

Hodně pěknej lak! 10b

babčafazer
babčafazer napsal 24.05.10 v 23:10

A další pán na žlut'áku,což moc není k vidění .Jen to o něco málo dopln'ků doladit a bude o jednoho krasavce víc. Tak přeji dobré svezení a št'astné návraty domů .Jinak 10b k tomu na odraz a možná se spolu svezem. krajánku