Husqvarna WRE 125 (2005)

Vlastník Akyo
Vloženo 19.5.2010
Aktualizováno 26.9.2015

Hravé lehké enduro, ideální do začátku.

KTM EXC 125: EXC je super stroj, v každém směru, bohužel je poněkud dražší jak pořízení tak i ceny náhradních dílů, na druhou stranu je to nejlepší ostré enduro v kategorii 125cc
Husqvarna WR 125: WR je ostřejší, agresivnější, výkonější, lehčí, ale bohužel dražší a vyžaduje větší údržbu. WRE je prostě levnější varianta
Yamaha DT 125 R: Taková levná varianta WRE, vše mi na motorce přišlo takové nedotáhlé do konce, motorka to byla super, ale někdy do roku 2000, novější modely nedostaly prakticky žádnou inovaci.

První dojmy - Lehce ostřejší enduro, které zaujme dospělým designem velké motorky. Pro mě zlatý střed v poměru cena/kvalita/výkon/design/zpr acování. doporučuji začátečníkům s A1

Motorku bych doporučil pro - WRE 125 bych doporučil začínajícím jezdcům, co chtějí enduro, na lehčí terén a kratší výlet po silnici do 50-100km.

WRE 125...
Hrává, lehká motorka, která je ideální do začátků.

WRE 125 je vlastně levná varianta modelu WR 125, která je ve všech směrech o krok vepředu.
Rozdílu je hromada: motor, rám, vidlice, zadní odpružení, výfuk, karburátor, sání, přívěra, atd, atd,
Rozdíl byl tedy i podstatný v ceně, ale v dnešní době je cena na bazarech prakticky stejná, a dle mého názoru, pořídit si "Ečkovou" verzi nemá smysl.

Co se mi na motorce líbí jsou hlavně plasty, jejich kvalita z hlediska odolnosti. prakticky se nepoškrábou a k zlomení je potřeba opravdu hodně. po 10 letech mají krásně sytou barvu. Masivní přední vidlice a jedinečný zvuk dvoutaktních Husqvaren. Dospělý design.

Motorka není za žádné větší závodění na motokrosové trati, ani na žádné delší cestování. Ideální je na výlety do 50-100km, ať už po silnici nebo po loukách, lesích. To je segment kam skvěle zapadá. Na to že je to živější enduro, tak nevyžaduje velký servis, jako její větší sestra (verze WR).

Na motorku nedám dopustit, jezdí se na ní vážně dobře, a nechá se na ní parádně naučit spousta technik, k budoucímu přestupu na silnější enduro kde se budete hned cítit jako doma.

mickkom
mickkom napsal 05.12.14 v 22:30

Jak můžeš napsat kompletně otevřená? Výfuk série, a co vše jsi udělal že máš tolik poníků???

mickkom
mickkom napsal 01.05.14 v 17:16

Zdravim mam dotaz jak jsi nastavil karbutátor??? krom trysky a jak velkou trysku jsi tam dal? Michal

Filippo16
Filippo16 napsal 17.10.13 v 11:34

Krásná Husa! a ještě lepší GoPro 10b.

Lubos92
Lubos92 napsal 13.09.13 v 21:07

Pěkná .

jawa1cz
jawa1cz napsal 14.07.13 v 13:32

Máš jí pěknou :) Já mam tu samou z roku 98, ale komplet se mi druhej den po koupi vysrala, nic s tim nenadělam, skoro rok stojí a už se blížim zprovoznění...