Honda CB 900F Hornet (2003)

Vlastník DaveS7
Vloženo 18.5.2010
Aktualizováno 16.5.2020

Mam ji od 16.5.2010 a zatim supr, jen sama chvala

Honda CBR 1000RR Fireblade: důvod neuveden

První dojmy - byl sem z ni unesen, motocykl padnul do ruky od prvniho okamziku, motor fungoval presne podle plynu s minimalni odezvou diky vstrikovani, celkem pohodlne sedlo, slusny vyhled ze zrcatek, super motorka pro volny cas, sport i cesty do prace, prijemna spotreba.

Zatim seznamovacka, ale je uzasna... z jizdy ve dvou sem byl nadceny kolik je na sedadle mista ... jen mi chybi palivomer, ikdyz kontrolka rezervy postaci, ale osobne mam rad prehled. Mam sirsi riditka a padaci ram ... kourove blikny, jinak original s najetymi 32tis km. Uz dva roky sem pokukoval po necem na silnici, mym favoritem byl CBR1000RR fireblade v repsol barvach ... ale diky stavu ceskych silnic, hustote provozu jsem se rozhodl pro neco klidnejsiho s cim by se dalo bez problemu jet kamkoliv bez toho aby clovek byl po dvoustech kilometrech rozlamany
Myslim ze jsem udelal dobre, devitka je uzasna, nemusi se tolik tocit jako treba CB600hornet a verim ze motor vydrzi s klidem ke sto tisicum km.
Dalsi zkusenosti a foto dodam \r
\r
27.08.10 - mame za sebou lehce pres 5tis km ... takze uz tam nejaka mala zkusenost je, zatim bez padu, oderek ani na miste mi nelehla. Maximalka mnou 230km/h, kolega z prace ji vytahl na 240km/h ale to neni dulezite. Shrnuti: Supr masina, supr ovladatelna, rychla i cestovat se na ni da ... sem zatim 100% spokojeny, jen skoda ze uz nam ta sezona letos pomalu konci.

Motocykl prodan v řijnu 2012 za 35tis

Rad na ni vspominam, super motor, super projizdky super zazitky, celkove sem na ni najel 24tis km za dva roky, bez nehody, bez polozeni, bez padu ze stojanu, par neprijemnych situaci zpusobenych vysokou rychlosti a ridici co nesleduji zdrcatka.

Jedine co bych vytknul je, ze se v zatackach krouti a slabsi brzdy, s original riditky sem nemel moznost se projet, ale street motorkosove riditka na tuto motorku patri, na delsi cesty doporucuji plexi.

Milan1963
Milan1963 napsal 19.05.10 v 15:47

Hezká Honda,10 bodů a at Ti dělá radost.