Suzuki VL 125 Intruder (1999)

Vlastník Mcx
Vloženo 6.5.2010
Aktualizováno 20.5.2014

Intruder 125 VL se všema doplňkama. Plexi , nová zrcátka apod. Naleštěná Voňavka

První dojmy - Vau, Juchůůů, hehehehe, Brrrm to dělá, jede to dopředu super v 16ti ne ?

Motorku bych doporučil pro - Starší lidi co se rozhodli začít na Moto (ale to bych spíš doporučoval něco do 25 kw s 500+ objemem), Mladý Ghost Ridery.

Doplňky na motorce - Brašna, Rampa na světla vepředu (3 světlomety), Rolka, Obšité sedačky třásněma, Třásně na rukojetích, Opěrka u spolujezdce, Lebky na ventilkách, Orlí hlavičky jako držáky SPZ, Zráctka Live to Ride, Ride to Live, to samé krytka brzdové kapaliny.

Tak jo, Introuš mě byl dobrým společníkem po 4 roky. Se svým kamarádem Karlosem, určitě mu jukněte na profil má tam nádhernou Jawu 350 kterou akorát renovuje, jsme zažily spoustu zážitků které mě Introuš umožnil prožít. Spolehlivá motorka až za hrob, nikdy mě nikde nenechala. Pidi dvojválec i ve dvou dokázal na uctihodných 90 km/h se vyškrábat (Samozřejmě za 4.) a povozit. Mám na něj jen dobré vzpomínky, trošku mě mrzí že jsem prodával kvůli větší motorce, ale 125 nevydrží věčně :) Přeci jenom ten motor je v provozu v zásadě namáhanej pořád na 100%. :)

Motor spolehlivě "táhne" již od nižších otáček, s motorkou se dá výborně cestovak, žádnej vlk a podobný zapařeniny řitní a tak se nedějou. Z motorky jsem sundal Plexi sklo protože mi při rychlostech do 100 km/h přišlo poněkud zbytečné. :) Brašny jsou nejlepší vynález co kdy existoval.
Do jedný nacpu klíče do druhé mobil a jede se. Spolujezdec má mraky místa že by tam udělal piruetu a ještě by to třikrát oběhl. Motorka jelikož má nízko těžiště tak se s ní dá mávat jak s dětskou tříkolkou Za použití správných pneumatik se dá vyblbnout i do zatáček. Stupačka bez problému.

Na Introušovi jsem za jeho existenci dělal 1 velký servis přičemž se rozhodl že přestane dobíjet. (přestal ukazovat tachometr padlo světlo a pak zapalování)
Zhruba 5 000 ,- Kč což je v zásadě za babku. (bylo to nějaké špatné relé či co netuším)

A jinak nic, pravidelné výměny svíček apod.

Občas se stalo že sem natankoval sračky z nějaké NoName benzínky z Horní Dolní, ale z boku je šroubeček kterým se to odpustí a jede se dál. :)

Jinak nevím co bych ještě dále řekl k Motorce, je pěkná, jede nádherně, cestovní motorka, a co si budem povídat :) Nemá cenu si kupovat "supersporta" 125. Protože na vás lidi akorát budou troubit a klepat si na čelo proč jede s "supersportem" 130 :) Myslím si že tento objem k té motorce sedl naprosto přesně :)

Mcx napsal 22.09.10 v 14:15

Díky :)

Diwočák
Diwočák napsal 19.09.10 v 22:21

Párádní moto já mám šedivku 125 ale koukám že ty máš víc místa pro spolujezdce každopádně dávám 10bodů

Mcx napsal 30.07.10 v 20:02

thx

Martic
Martic napsal 29.07.10 v 10:17

Paráda, pěknej popisek a jistě dobrá mašina .
Přeju pěkný projížďky a posílám 10 bodů

Mcx napsal 12.07.10 v 17:53

Přihodil sem nějaké foto ani né moc kvalita. Foceno z Mobilu.