Honda VFR 800 (2005)

Vlastník oo.viper.oo
Vloženo 20.4.2010
Aktualizováno 29.4.2015

Modrá kráska se spoustou praktickejch vymožeností jako je centrální stojan, ABS, CBS, cestovní plexi.

První dojmy - 1. 2. 3. jen zneaktivňuji starou motorku po prodeji a chtít teď po mě první dojmy, když je to dřív nechtělo, je hloupé

Po Bullodgovi jsem chtěl zkusit něco živějšího s lepší ochranou proti větru, ale zároveň něco na co se při své vyšší postavě pohodlně naskládám. Současně jsem si dal předsevzetí, že moje nová motorka bude mít ABS, což značně zúžilo výběr - v bazarech stále moc motorek s ABS není. Nakonec volba padla na VFR, který se mi líbílo vždy, už když jsem kupoval Bulldoga, akorát tehdy mi přišlo moc "sportovní".

Co k němu napsat, vodou chlazený čtyřválec do V má úžasnej zvuk, kombinovaná brzda CBS rozšířená o ABS nemá chybu, cestovní plexi zajišťuje že i při vzpřímenější cestovní jízdě na mě nefouká. Zatím jsem moc spokojen.

V r. 2015 prodána z důvodu chronického nedostatku času jezdit a ztráty garáže u domu.

oo.viper.oo
oo.viper.oo napsal 29.04.15 v 16:05

Prodáno, přeji novému majiteli mnoho km bez nehod.

Najt_Rajdr
Najt_Rajdr napsal 14.05.10 v 15:58

Pekelné VFRro... nádherná metalíza - tahle motka mi při vybírání stroje pěkně zamotala hlavu Nice

VOGELVFR
VOGELVFR napsal 21.04.10 v 07:48

Pěkná modrá Hodně km bez nehod