Suzuki GSF 650S Bandit (2006)

Vlastník Paay
Vloženo 19.4.2010
Aktualizováno 27.7.2010

Tak toto je od dubna moje nová holka :)
Oproti GS 500E je to teda rozdíl..

Takže jak jsem už napsal... první dojmy, zatím se spolu seznamujeme. Už jsem na ní párkrát jel a jsem nadšený!! Moto je po 1. majiteli, původem z ČR, nebouraná. Je krásná!!! A ještě líp jezdí :)

\r
23. července 2010 - tak po dvou tisících najetých km bych řekl, že jezdí dobře, mohla by jet ještě trochu líp... ale to už je můj rozmar a měl bych pak jít radši do litru a neříkat že tohle málo jezdí.. tak nějak bych to viděl.. ale prozatím si ji nechám :))

\r
Dál bych řekl, že je to pohodlně pro jednoho bez batůžku.. ve dvou se jí už moc nechce..ale tak co bych chtěl že.. když je to 6tikilo..

\r
Koupil jsem jí nový papuče - Conti Road Attack 2, tak jsem zvědavý, jaký to bude :) už se nemůžu dočkat, jak je otestuju :D

\r
Na turistiku jsem si koupil textilní brašny na boky a můžu říct, že úplný luxus, jsou ještě k tomu nastavovací, takže se tam vše pohodlně vleze.

\r
Lehce se ovládá a i do zatáček jde pěkně, bez problémová holka co podrží. :) Úplně ji žeru i když bych pořád řekl, že by mohla být silnější.. na druhou stranu víc jak 200 stejně nejezdím po tym štěrku co tady všude je tak co..

\r
27. července 2010 -Gumy Road Attack 2 ... jsou úplně brutální!! Moto drží jak přibitý... no ale to by asi drželo s každýma novýma gumama.. xD no jak na nich najedu par tisíc, tak napíšu recenzi.

perak89
perak89 napsal 24.02.16 v 04:03 10b.

at slouží

-DaK-
-DaK- napsal 03.02.11 v 20:48

No jo, 2005, 2006, nejpěknější ročníky:) Na to, jaký je to kus železa, vypadá pod tebou docela malý.

Pája13
Pája13 napsal 25.04.10 v 10:10

Nádherný.Ať nadělá spousty radostí.10 bodíků.

Speedy_James
Speedy_James napsal 24.04.10 v 21:13

rudá síla 10

cable
cable napsal 21.04.10 v 16:12

moc pěkný bandita, vítej v rodině přeju spoustu krásně nalítanejch km a dávám jasně za 10b