Suzuki GS 500E (2001)

Vlastník FilaGS
Vloženo 17.4.2010
Aktualizováno 13.5.2013

Suzuki GS 500e, rok 2001, laděný výfuk Tenax, miniblinkry, barva černá

První dojmy - První dojmy byly samozřejmě perfektní.. zkušenosti s ovládáním moto jsem měl již od předchozí Derbi GPR 50 a samozřejmě z autoškoly takže stačilo si zvyknout na vyšší hmotnost, což bylo dílem okamžiku. GS má super blbuvzdorný a řekl bych i nesmrtelný motor takže nějaké přehmaty začátečníkům bez problému odpustí.

Koupena na podzim 2009, zatím jsem najezdil 3000km. Je to moje první velká motorka a nemám ji s čím porovnat :) ale zatím jsem spokojený.Má nízkou spotřebu s výfukem Tenax pěkný zvuk a po strojích o obsahu 50ccm mi přijde že má i spoustu výkonu :P bere trošku oleje ale prý je to u GS celkem normální. Spotřeba při delší cestě okolo 4 litrů a snad nikdy jsem se nedostal přes nějakých 5,5

Takže po dvou sezonách a asi 12 000km prodáno. Za celou dobu naprosto bez problémů a investic i přesto, že při prodeji měla na tacho tuším 60 tisíc km. GS 500 mohu určitě doporučit všem začátečníkům a klidně i pokročilejším jezdcům, kteří chtějí nenáročné moto s minimálními náklady na provoz.

Od sezóny 2012 koupeno SV650 S

Hydron
Hydron napsal 21.04.10 v 16:46

Pěkný stroječek, hezky se o ni starej.

simko.zero
simko.zero napsal 19.04.10 v 11:44

Krásná holka, 10b - spoustu šťastných km !!