Suzuki SV 650S (2002)

Vlastník Cicos
Vloženo 12.4.2010
Aktualizováno 27.7.2011

Zdravím , jsem spokojen moc a mooc měl jsem obavy z přesedlání z VZ 800 na SV 650 ... ale mé obavy opadli po nasednutí na mou novou modrou Krásku ... svezení super ... jízdní vlastnosti taky super ... posez perfektní nic mě nebolí ani po 200Km :))

Ahoj všem fandům motorek. Nová sezona s novou krásně modrou Suzuki SV 650 S.
Zatím naprostá spokojenost jízda a jízdní vlastnosti této krásky jsou super. Vždy jsem měl nahatou motorku ... toto je moje první ,,S-ko" polokapotáž. Vůbec toho nelituji na motorce tolik nefouká je to paráda .. nevýhodou je , že mi vítr o to mín dává najevo jak jedu rychle. Krásně jde do zatáček ... a krásně jde za plynem má super zátah na ,,650".
Motorku jsem koupil od prvního majitele ... byl to 45ti letý pán z Itálie. Motorka je v super stavu má najeto pouhých 14.000. Km .. bez jediného škrabanečku :)) Má krásná zvuk .. no prostě dvouvál do Véčka. Mám tam origo výfuk , ale i ten o sobě dávává vědět.
Kolem 4-5 tis.ot. jde krásně slyšet a nad 5tis.ot. ... začíná klasický vrtulníkový zvuk .. noo prostě páradička :))

Divocak.
Divocak. napsal 21.04.10 v 07:37

Pěkná motka a hlavně dvouvál.Tak at je tě po Krnově pořádně slyšet.

LenkaKuře
LenkaKuře napsal 12.04.10 v 18:18

Krnovačka zdraví krnováka !!!Zdálo se mi, že jsem zahlídla po městě modré "esvéčko", taky jsem o ní uvažovala,sedla jsem na ni, ale asi by byla na mě ještě moc velká...užij si to !

burak
burak napsal 12.04.10 v 13:02

fotky by neuškodili. Přeju hodně spokojených kilometrů.