Honda CB 600S Hornet (2000)

Vlastník Dammster
Vloženo 12.4.2010
Aktualizováno 22.1.2011

Moje nové zlatíčko - Honda CB600S Hornet.Krásná mašinka!

Krátce:
Stojí za zmínku z výroby: řadový 4 válec, 600 cm3, 75kW/105 koní, brzdy Nissin, vidlice Showa. Doplňky: miniblinkry, širší řidítka, lakované šroubky, padací hříbky, kryt řetězu, závažíčka Hornet, proužky na ráfcích. V plánu: otevřený výfuk Creptus (objednáno), kryt radiátoru, nové reflexní proužky na ráfky. Obutí: Dunlop Qualifier a Michelin PilotRoad s kresleným písmem, vlastní práce. Co dodat, zlatíčko:)

Dlouze:
Tak mám za sebou něco po 6 000 km tak jsem se rozhodl připsat nějaké zkušenosti. Doplňky některé zůstaly (širší řidítka, závažíčka Hornet, padací hříbky, lakované šroubky, reflexní proužky, miniblinkry) ale držáky na kufr jsem sundal, stejně jako všechny "průstřely" samolepky, jak vypadá bez nich je vidět na foto. Plašička je taky pryč.

Co se týče motoru, je to opravdu poráda. Co tam člověk nedá, to tam samozřejmě není a hlavně v nízkých otáčkách. Je to moc hodná motorka a nebál bych se ji doporučit i někomu, kdo začíná. Spotřeba je super, něco okolo 5-6 litrů při občasném kvapíku. Dostal jsem se ale i pod 5 na vyjížďce. Motorka mě prostě moc baví a to je hlavní :).

Chvilku mi trvalo než jsem si zvyknul oproti XR na posez, tady je samozřejmě váha více na rukou a ze začátku mě bolely ruce, teď už je to bez problémů. Výborná je taky ochrana jezdce, kdy při mokré silnici nemám mokré ani špičky od bot. Plexi fouká vzduch někam k ramenům, není problém se přikrčit a před případným deštěm nebo vzduchem se schovat úplně.

Tarzy
Tarzy napsal 13.02.11 v 23:30

Pěknej laďáček 10b

gregi
gregi napsal 26.08.10 v 00:16

Nezbyva,nez se pridat k ostatnim a srsne ti pochvalit.Moc pekny.Za 10b.

V.i.l.d.a.
V.i.l.d.a. napsal 19.07.10 v 09:22

krásný sršeň 10b

Luky18
Luky18 napsal 01.07.10 v 16:05

krásné žihadlo ,dávám za 10

MAT_TE
MAT_TE napsal 02.06.10 v 00:50

tak ještě jednou,ať ti slouží chlape