Honda VT 125 Shadow (1999)

Vlastník kuky401
Vloženo 10.4.2010
Aktualizováno 1.9.2014

Honda Shadow 125 je moje první motorka.Předtím jsem měl pouze Simsona a pionýra. S tímto strojem jsem velice spokojen.

První dojmy - Padla mi hned do ruky. Je lehce ovladatelná. Dokonalá na naučení.

Tuto motorku jsem si pořídil na začátku léta 2009. Za svojí první sezónu, kdy jsem najezdil cca 2500 km, jsem neměl žádný problém. Je to spolehlivý, lehce ovladatelný stroj. Koupil jsem ji s odřeným předním blatníkem, opěrkou a držákem na brašny . Nyní jsem si na ni pořídil brašny, rolku, novou řetězovou sadu a nové zadní pneu. Dobudoucna bych si rád dokoupil chromové hefty, třásně na řídítka a pás na nádrž.
S výkonem motoru jsem velice spokojen. Když jí podržím ve vyšších otáčkách, tak nemá problém s žádným kopcem. velice příjemně se jede okolo 80 až 85 Km/h. Nechá se s ní jet i okolo 100 Km/h, ale to už není ono. Na to, podle mě, není stavěná. Při těch 80 km/h je cítit síla a výkon motoru. Jízda na této motorce je velice pohodlná i na větší vzdálenosti.
!! Pro ty co chtějí klidnou a pohodlnou jízdu mohu tuto motorku velice doporučit !!
tady mám krátké video: www.youtube.com/watch?v=YFLn-VO4e-s

Pechin1
Pechin1 napsal 14.03.12 v 14:59

Nádhera přeji krásnou sezónu 2012
Dávám jasných 10 bodů

boban01
boban01 napsal 15.09.11 v 16:36

Čus, díky zas pozvání, už posílám pozvánku p.s. Rozhodoval jsem se mezi Shadowem a varaderem, v tý červený je boží, ten Shadow, máš to za 10b.

Blackmount
Blackmount napsal 06.04.11 v 00:06

Pěkná mašinka... hodně ujetých km bez nehod.. Děkuji ti za pozvání do klubu, ale bohužel jste pro mě moc daleko.. Zakládáme tu s kamarády svůj klub, tak bychom se někdy mohli sejít :) Jako 2 kluby ?

Varan_cz
Varan_cz napsal 26.02.11 v 21:31

Pěknej stroj možná se uvidíme někdy v PELH Hodně km bez nehod

vojtape
vojtape napsal 09.02.11 v 20:17

mooc pěkná mašinka, ať slouží