Suzuki GS 500E (1998)

Vlastník GASS
Vloženo 5.4.2010
Aktualizováno 27.4.2013

Zatím velká spokojenost a stále se mám co učit. Přešel na ni za 125ccm endura, takže nadšení veliké.

První dojmy - Mám ji chvíli, ale zatím co jsme si všiml, tak celkem žere oleje. Jinak krásná spotřeba i výkon. Zatím si ji nemůžu vynachválit.

Mám nalítáno zhruba 2000 km. Spokojenost stále zůstává a doufám, že i zůstane. S výkonem jsem spokojený, ještě jsem ani nejel nadoraz. Trochu mi vadí pomalejší zrychlení, kdy to začíná táhnout tak od 6tis.ot. Při vyšší rychlosti, přes 160 km/h, se to hůže ovládá, je to také pírko. Lehlá motorka, která při těch 170km/h už tak dobře nedrží a mám z té jízdy různé pocity. Ale záleží jaký vítr a silnice jsou...

\r
Cestování je na ní pohodlné, nemůžu si stěžovat že by mě bolely kulky ÷) Nadruhou stranu mám problém s bolení dlaní. Teda já tam mám neoriginální řídítka a nemůžu si pomoct, tlačí hrozně do dlaní. Při větru se dá jakštak schovat za plexi, ale stačí mi to. I při děšti je celkem pohodlí. Díky plexi se mi na nádrž ani na sedlo nedostane voda a blatníky brání dobře. Žádné stříkání na záda ani z boků.

\r
Při krajnářské jízdě je spotřeba malá (cca 4l), při sportovnější kolem 5,5l. Důležité je hlídat stav oleje, toho si bere víc ÷)

\r
Zatím jezdím bez nehody a doufám, že to tak i zůstane.

\r
Do začátku bych moto určitě doporučil. Není to sportovní motorka, ale výkon je dostačující i na sportovnější jízdy. Díky tomu, že je lehká a nízká, tak se dobře ovládá.

_LuKe_
_LuKe_ napsal 25.06.10 v 08:54

fakt pěkný GSo ,za mě taky 10 b ,ať ti to jezdí

Romec
Romec napsal 19.06.10 v 20:41

zdarec chlape,tak dneska to šlo hod tam ladák a přezuj gumy a bude v cajku.Jinak máš za 10b.

WilliS
WilliS napsal 19.06.10 v 20:36

čau pane, dnes to byla dobrá jízda v Buchlákoch, 10B za GSo, já měl v 18ti 125ccm měj se

LidskejČerv
LidskejČerv napsal 16.06.10 v 18:16

Zdarec dobrá volba pro začátek za málo peněz hodně muziky přeju hodně km bez nehod

Verča01
Verča01 napsal 06.05.10 v 13:06

zdravím do Kjova, hodně štěstí na silnici..ode mě za desítku