Honda GL1000 GoldWing (1978)

Vlastník bruca
Vloženo 4.4.2010
Aktualizováno 4.4.2010

Tak tento klenot jsem už bohužel prodal a do dnes toho velice lituju.Byl velký neohrabaný s velkou spotřebou ale nazaměnitelným charizma !!!

Takovou motorku buď milujete nebo nesnášíte.Ale na dlouhé cesty je úžasná.Jak se s ní naučíte najíždět zatáčky a přestane te se bát váhy,tak se dají brousit stupačky a to i se spolujezdcem(o tom by mohla popovídat moje drahá žena) co jsem dostal od ní ran do zad.Jasně že to moc nebrzdí,taky váha kolem 400kg. není málo a také podvozek je poplatný době vzniku,ale jezdit se s tím dá.Jedinné co jsem ale opravdu nesnášel tak to je malá nádrž,v kombinaci se spotřebou poměrně malý dojezd.Ovšem je to vyváženo úžasným motorem,naprosto sametový chod a zátah od naprostého volnoběhu je uchvatný. Jinak tento motocykl měl zajímavou hystorii,byl dovezen v roce 1986 z Ameriky někam na Slovensko a pak se přes poměrně dost majitelů dostal až ke mě v roce 1993.U mě prošel pouze přelakováním a doplněním origo znaky(obědnány přímo v Japonsku ve fabrice u Hondy.Jinak až na zadní blatník v origo stavu a při prodeji měl najeto po přepočtu z Mil na Km.180 000Km bez zjevného opotřebení motoru a podvozku.Pak jsem se vzhlédnul v ponikání a potřeboval jsem peníze a při vidině nového Goldwinka jsem ho prodal bohužel,podnikání nevyšlo a nová moto taky ne.No ale doufám že slouží dodnes.

Boža
Boža napsal 05.04.10 v 17:36