Honda VFR 800 (2002)

Vlastník dalik77
Vloženo 4.4.2010
Aktualizováno 30.5.2010

taký moj menší tourerík s Vé-čkovým štvorvalcom

Kúpená 1.3.2010 (dovoz z IT) takže zatial som skúsil len pár km. Ale myslím si že obavy z vtecu boli zbytočné a vozenie na tomto stroji bude pre mna iba zábavou. a na dovolenku s mojou manželkou to je ako stvorené. zatial spokojnosť vo všetkých smeroch. aj ked som bol zvyknutý na niečo silnejšie,lahšie a obratnejšie, ale tento rok by som sa chcel viac venovať turistike, tak VFR bola pre mňa ideálnym riešením. Mám k tomu aj original bočné kufre vo farbe. VFR- myslím že dizajnovo je to velmi pekné, ideálny posed, super svetlá, Dual- slušne to brzdí, jednostranná vidlica- super vec, V-motor super, aj velkosť motorky je tak akurát na mojich 174 cm. Moje vylepšenia - biele podsvietenie budíkov, čo vyzerá veľmi dobre oproti tomu pôvodnému, vyleštené ráfiky, pár doplnkov z karbonovej folie, 12 V zásuvka a držiak navigácie. Jediné čo mi vadí sú tie zrkadlá čo tam založil predchádzajúci majitel z IT. Ledva v nich niečo vidím!!! (teda NIČ!! chcelo by to sériovky.

pacik1 napsal 10.05.10 v 13:23

jasne.sikmookí parchanti,furt po nich nieco musime doma dorabat

dalik77
dalik77 napsal 06.05.10 v 19:21

no VFR 1200 je iba ak tak novšia!!! a má lepší engine, no uznávam no a tie biele budíky čo tam japončíci dali museli odkukať od nás Však??

pacik1 napsal 04.05.10 v 13:59

najkrajsia na Liptove je predsa VFR 1200.tak si naozaj nenamýslaj.!!!

dalik77
dalik77 napsal 01.05.10 v 20:17

najkrajšia VFR na Liptove!! a nenamýšlam si!!!

pacik1 napsal 13.04.10 v 13:04

tak Dalik motorka veeelmi pekna.ved vies a ta pristrojovka.ta sa mi naozaj podarila.vidim že tam mame spolocnu fotku.u mna za 10 bodov.ale nenamýslaj si